1.55 تریلیون SHIB در 24 ساعت: این یک پیشرفت جالب است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش IntoTheBlock، Shiba Inu (SHIB) در 24 ساعت گذشته حجم مبادلات SHIB را به میزان 1.55 تریلیون به ارزش تقریبی 26.53 میلیون دلار ثبت کرد.

با وجود این رقم چشمگیر، حاکی از کاهش قابل توجه 58.37 درصدی حجم معاملات عمده نسبت به روز گذشته است. این کاهش به دنبال بالاترین سطح هفت روزه SHIB 6.43 تریلیون در 24 ژوئن است. این نشان دهنده کاهش مداوم حجم معاملات عمده است که نشان دهنده فعالیت نهنگ ها است.

به بلوک
حجم معاملات بزرگ، با حسن نیت: IntotheBlock

با این حال، در حالی که حجم معاملات عمده در حال کاهش است، سایر معیارهای SHIB علائم مثبتی را نشان می دهند. نرخ سوزاندن Shiba Inu در 24 ساعت گذشته 59 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده تلاش فزاینده برای کاهش عرضه کل توکن های SHIB در گردش است.

با توجه به سوختگی SHIB

مرتبط با

علاوه بر این، کل آدرس‌های SHIB در حال حاضر 4.13 میلیون آدرس ثابت باقی مانده است. این رقم نشان دهنده علاقه و مشارکت مداوم جامعه شیبا اینو با وجود عدم اطمینان فعلی در بازار است.

تعداد ثابت آدرس‌ها نشان می‌دهد که SHIB پایگاه قوی از مالکان و حامیانی دارد که به پتانسیل بلندمدت آن اعتقاد دارند.

کاهش اخیر در حجم معاملات عمده ممکن است نشان دهنده دوره تثبیت شیبا اینو باشد. در طول چنین مراحلی، فعالان بازار اغلب موقعیت‌ها و استراتژی‌های خود را دوباره ارزیابی می‌کنند در حالی که نهنگ‌ها پیش از تغییرات عمده قیمت‌ها در حاشیه هستند.

حرکت قیمت SHIB

شیبا اینو SMA 200 روزانه خود را با قیمت 0.000019 دلار از دست داد. گاوها در تلاشی برای بالا بردن قیمت شروع به تجمع کردند، اما رالی فاقد قدرت بود. از آن زمان، SHIB در محدوده ای از 0.0000182 دلار تجاوز نمی کند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 0.37 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00001746 دلار رسیده است.

مرتبط با

در صورت کاهش بیشتر، خرس ها ممکن است سعی کنند قیمت SHIB را به زیر 0.000017 دلار برسانند. اگر آنها بتوانند به این هدف برسند، SHIB می تواند به 0.000014 دلار و در نهایت 0.000010 دلار کاهش یابد.

اگر خریداران بخواهند بازگردند، قیمت SHIB باید به بالای سطح کلیدی 0.000020 دلار صعود کند. این می تواند راه را برای صعود به SMA 50 روزه در 0.000023 دلار هموار کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید