15,000,000 دلار: صندوق های ETF بیت کوین کمترین میزان ورود مثبت را از زمان عرضه به ثبت رساندند


«تخصیص مجدد» ثروت بیت کوین (BTC) Grayscale ممکن است یکی از کاتالیزورهای منفی غالب باشد که مانع بهبود بیت کوین (BTC) در ژانویه می شود. اما این روند قطعاً در حال از دست دادن است.

تحقیقات BitMEX می گوید که جریان خالص ورودی به بیت کوین ETF به 14.8 میلیون دلار رسیده است

BitMEX Research، بازوی تجزیه و تحلیل برترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال BitMEX، آمار جریان نقدینگی بیت کوین ETF را منتشر کرده است. کمترین جریان مثبت ورودی از زمان راه اندازی در 26 ژانویه 2023 ثبت شد: رقبا موفق شدند برداشت های Grayscale را از بین ببرند.

بیشترین جریان ورودی توسط محصولات Fidelity، BlackRock و ARK Investments ثبت شد: سرمایه گذاران آنها در مجموع نزدیک به 220 میلیون دلار در ETF های مبتنی بر BTC تنها در 24 ساعت تزریق کردند.

همچنین محصولات مبتنی بر بیت کوین از فرانکلین تمپلتون، والکری و وان اک نیز به جریان های ورودی اندکی اشاره کردند. در همین دوره، پورتفولیوی Grayscale شاهد خروج 255 میلیون دلاری بود.

همچنین لازم به ذکر است که خروجی روزانه Grayscale برای چهارمین جلسه متوالی کاهش یافت. بنابراین، فرآیند «تبدیل» تراست بیت‌کوین Grayscale (GBTC) معامله‌شده در فرابورس به یک ETF تمام عیار ممکن است به پایان خود نزدیک شود.

همانطور که U.Today اوایل امروز گزارش داد، «GBTC FUD» ممکن است قوی‌ترین کاتالیزوری باشد که قیمت بیت‌کوین (BTC) را پایین می‌آورد. هفته گذشته، پس از یک رالی تماشایی در اواسط ژانویه، برای مدت کوتاهی به زیر 37800 دلار سقوط کرد.

احساسات بیت کوین (BTC) به قلمرو “طمع” باز می گردد

نظر دهندگان پست BitMEX Research خوشبین هستند: آنها تأکید می کنند که این اعداد کم رنگ تأیید می کند که افزایش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) توسط خرده فروشی ها انجام می شود نه مدیران ETF.

از آنجایی که بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 4.4 درصد بهبود یافته و تلاش می کند دوباره از سطح 42000 دلار عبور کند، خوش بینی سرمایه گذاران نیز در حال افزایش است.

امروز، شاخص ترس و طمع بیت کوین آلترناتیو از منطقه “خنثی” خارج شده و به “طمع” بازگشته است. در زمان چاپ 55/100 است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید