کشف 150 میلیون رمز و راز XRP در کیف پول ریپل


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز Whale Alert حرکت قابل توجه 150 میلیون XRP بین دو آدرس را گزارش کرد. یکی از آدرس های درگیر در این تراکنش هنوز مشخص نیست و دیگری متعلق به ریپل است.

بررسی داده های زنجیره ای ارائه شده توسط Bithomp نشان می دهد که آدرس گیرنده “rP4X2h” مرتبط با کیف پول ادعایی ریپل ابتدا در سال 2023 با انتقال 70 میلیون XRP فعال شد. قبل از این معامله، آدرس قبلاً 103.4 میلیون XRP داشت.

مرتبط با

XRP یک بازگشت بزرگ را نشان می‌دهد، چرا Solana (SOL) با قیمت 130 دلار ایمن است، Shiba Inu (SHIB) به آستانه 0.000015 دلار می‌رسد

مدت کوتاهی پس از دریافت 200 میلیون توکن اضافی، 50 میلیون XRP به سرعت به آدرس ناشناخته دیگری، “rhWt2bh” منتقل شد.

نمای قیمت XRP

با توجه به ارتباط آن با ریپل و اندازه قابل توجه کیف پول، گمانه زنی هایی در مورد اینکه آیا این آدرس متعلق به شرکت است یا یکی از شرکای آن، به وجود می آید.

اینکه ریپل XRP را از یک جیب به جیب دیگر می‌فروشد، بدون توجه به قیمت سکه، مهم نیست. قیمت XRP در این هفته یک حرکت پر دست انداز بوده است. پس از جهش مثبت در ابتدای هفته، ارز دیجیتال اصلاح شده است.

با این حال، از آن زمان تا حدی بهبود قیمت ها وجود داشته است.

تصویر مقاله
XRP به USD CoinMarketCap

مرتبط با

XRP با سبز شدن قیمت، 80 درصد حجم را افزایش می دهد

از امروز، 9 ژوئیه 2024، XRP در منطقه ای معامله می شود که برخی از تحلیلگران آن را خطرناک می دانند. در حالی که قیمت دقیق ممکن است بسته به منبع متفاوت باشد، واضح است که XRP از دستاوردهای اولیه خود عقب نشینی کرده است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید