1.5 میلیارد XRP در 24 ساعت، اینجا Twist در پیش است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در میان تغییرات ناگهانی در اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر، با کاهش 0.53 درصدی به 2.53 تریلیون دلار، برای تعادل در تلاش است. با توجه به داده‌های CoinMarketCap، XRP با قیمت 0.5208 دلار تغییر می‌کند، یعنی 0.6% کاهش در 24 ساعت.

بحران حجم XRP

XRP، یکی از ارزهای دیجیتال با رتبه برتر در بازار، کاهش شدیدی را در علاقه خرده فروشی تجربه کرده است، همانطور که حجم معاملات آن نشان می دهد. این معیار در 24 ساعت 28.94 درصد کاهش یافت و در مجموع به 829,420,699 دلار رسید. این تجارت XRP به بیش از 1.5 میلیارد سکه رسید.

مرتبط با

حجم در مقایسه با رکورد معمولی XRP بسیار کم است، جایی که تقریباً دو برابر آن در یک دوره 24 ساعته دست به دست شد. این احساسات تضعیف شده دو سناریو متضاد را برای قیمت آتی ارز دیجیتال ارائه می دهد. اولا، حجم کم می تواند یک تغییر محرک برای سرمایه گذاران خرده فروشی و نهنگ XRP در یک بازار نزولی کلی باشد.

در این حالت، زمانی که شرایط بهینه باشد، احیای فعالیت‌های انباشت یا معاملاتی و در نتیجه افزایش قیمت اجتناب‌ناپذیر است. علاوه بر این، این کاهش در حجم ممکن است یک دوره خنک کننده برای روندهای پرشور قیمت ثبت شده در ماه مه باشد.

بر اساس داده‌های کریپتورانک، این ارز دیجیتال 3.17 درصد افزایش یافت که در ادامه خطی که ماه را با رشد 9.84 درصدی در سال 2023 به پایان رساند، ادامه داد.

مانعی پیش روی ماست

XRP در یک منطقه ناشناخته است و در یک ماه گذشته در محدوده بسیار نزدیک معامله می شود. از پایین ترین قیمت 0.4879 دلار به بالاترین سطح 0.5689 دلار رسید. این دیوار خیلی محکمی نیست که بتوان بر آن غلبه کرد، اما XRP از نظر تاریخی در ماه ژوئن معاملات منفی داشته است.

مرتبط با

اگرچه شرایط این بار مساعدتر است، اما ممکن است قبل از دستیابی به یک پیشرفت قانع کننده، موانعی پیرامون محدودیت های قانونی لازم باشد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید