1.5 میلیارد دلار AUM، روندهای اصلی 2024-2025 و ایجاد بازار در سه دوره افزایشی: مصاحبه با فیلیپ وسلوف، مدیر عامل CLS Global


رالی جاری ارزهای دیجیتال اولین بازار صعودی است که در آن آشکارا درباره بازارسازی بحث می کنیم. نقش آن در بازار جهانی ارزهای دیجیتال سال به سال با بلوغ بازار و ورود نقدینگی جدید در حال افزایش است.

بنابراین، زمان مناسبی برای بررسی روندها و بینش بخش بازارساز در دارایی های دیجیتال است. حضور در تجارت ارزهای دیجیتال از سال 2017، فیلیپ وسلوفمدیر عامل بخش سنگین وزن CLS جهانیاو آماده است تا ما را از طریق چالش ها، چشم اندازها و فرصت های ایجاد بازار در سال 2024 راهنمایی کند. CLS Global قدرت 10٪ از 200 شرکت برتر CoinMarketCap را در اختیار دارد و آن را به یکی از تأثیرگذارترین بازیگران در این فضا تبدیل می کند.

ما با Veselov به گفتگو نشستیم تا صحنه در حال تحول خدمات بازارسازی، دستاوردهای CLS Global و اهداف آن برای رالی بعدی ارزهای دیجیتال را کشف کنیم. او همچنین اشاره کرد که در حال حاضر مشتری کلیدی برای ایجاد بازار چه کسی است و چه سس پنهانی پشت ایجاد کسب و کارهای موفق جهانی در “غرب وحشی” Web3 است.

و البته، ما نمی توانیم از خطاب به فیل در اتاق اجتناب کنیم. به ETF های بیت کوین هم اشاره کردیم! علاوه بر این، فیلیپ نظرات خود را در مورد آخرین روندها در فضای بلاک چین، مانند DePIN، L2 های بیت کوین، میم کوین ها و پذیرش سازمانی خدمات و دارایی های ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت.

U.Today: سلام فیلیپ، از حضور شما متشکرم. لطفاً به طور مختصر خود را معرفی کنید، وب 3، مسیرهای تجاری و اصول اولیه CLS Global را پوشش می دهد.

فیلیپ وسلوف: نام من FilippVeselov است و من مدیر عامل شرکت CLS Global، 31 ساله هستم. در CLS Global، بیش از پنج سال است که در بازار کریپتو با مجموعه ای چشمگیر از بیش از 500 مشتری فعال فعالیت می کنیم. ما در بیش از 80 صرافی متمرکز حضور داریم و از بیش از 10 صرافی غیرمتمرکز (DEX) پشتیبانی می کنیم.

U.Today: کمی در مورد CLS Global به ما بگویید: ماموریت خود را در ایجاد بازار چگونه درک می کنید؟

فیلیپ وسلوف: در CLS Global، هدف ما ارائه‌دهنده خدمات تجارت شماره 1 در صنعت کریپتو است. ماموریت ما شناسایی و بازگشایی فرصت‌های ایجاد شده توسط بازارهای سرمایه کریپتو برای کارآفرینان و مشاغل است.

منبع: CLS جهانی

ما به پروژه‌های دارایی دیجیتال در هر مرحله کمک می‌کنیم و به طور مداوم نتایجی را ارائه می‌دهیم که در موفقیت مشتریان ما از سال 2017 منعکس شده است.

U.Today: تفاوت بین بازارسازی در فاز خرسی و گاوی چیست؟

فیلیپ وسلوف: استراتژی‌های بازارسازی در فازهای صعودی و نزولی به دلیل تغییر نقدینگی، ریسک و احساسات بازار متفاوت است.

در بازارهای صعودی، نقدینگی بالاتر و ریسک کمتر، اسپردهای محدودتر و موقعیت تهاجمی تر را امکان پذیر می کند.

در بازارهای نزولی، نقدینگی کم و ریسک بالا مستلزم اسپرد گسترده‌تر، مدیریت محتاطانه موجودی و پوشش ریسک پیچیده‌تر است.

U.Today: دستاوردهای مهم CLS Global که می توانید با افتخار با ما به اشتراک بگذارید چیست؟

فیلیپ وسلوف: CLS Global با نشان دادن انعطاف‌پذیری و ثبات به فعالیت‌های خود در سه بازار نزولی ادامه داده است، با افتخار بیش از 1.5 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می‌کند، با 10 درصد از 200 پروژه برتر فهرست شده در CoinMarketCap همکاری می‌کند و تیم ما مجموعا بیش از 100 سال تجربه در این زمینه دارد. رشته. ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی

U.Today: نکات بعدی در نقشه راه برای تیم شما چیست؟

فیلیپ وسلوف: نقشه راه آتی ما شامل چندین نکته مهم است. اول از همه، این در مورد استحکام موقعیت ما به عنوان ارائه دهنده خدمات تجارت شماره 1 در کریپتو و راه اندازی یک سرویس ارائه دهنده معاملات اختصاصی برای صنعت کریپتو است.

CLS جهانی
منبع: CLS جهانی

سپس بر گسترش مشاوره سرمایه‌گذاری و مشارکت در کریپتو و همچنین ارائه خدمات راه‌اندازی کامل قانونی برای پروژه‌های غیرکریپتو تمرکز خواهیم کرد.

در نهایت، ما یک بانک سرمایه گذاری با تمرکز بر بخش کریپتو ایجاد خواهیم کرد.

U.Today: آیا می توانید مهم ترین (یا چالش برانگیزترین) مشتریانی که اخیراً با آنها تعامل داشته اید را با ما در میان بگذارید؟

فیلیپ وسلوف: اوه، ما موارد زیادی، مخاطبین ارزشمند و تنظیمات جالب داریم. بهتر است از ما مشاوره بخواهید و ما بتوانیم با توجه به وضعیت فعلی، نوع پروژه و اهداف شما موارد را خلاصه کنیم.

U.Today: لطفاً سه تا پنج روند قوی در بخش کریپتو برای سال‌های 2024-2025 را نام ببرید.

فیلیپ وسلوف: مقررات و پذیرش بیشتر نهادی، سرمایه قابل توجهی را از سرمایه Web2 تخلیه می کند – ETF BTC نشان داده است که ETH ETF آن را تثبیت می کند. میم‌ها کاربران جدید بیشتری را وارد می‌کنند که سپس بیشتر به فکر فناوری‌های رمزنگاری می‌شوند.

انتظار می‌رود DeFi و DePin ساختارها و محصولات سازمان‌یافته‌تری را به ارمغان بیاورند + با شرکت‌های Web2 ادغام شوند، در حالی که انتظار می‌رود بیت‌کوین L2 به عنوان راهی اضافی برای تنوع بخشیدن به سرمایه «پول قدیمی» نهنگ‌های خریداری‌شده در سال 2017 و قبل از آن مورد توجه قرار گیرد.

U.Today: سه مشکل در بازارسازی مدرن را نام ببرید که پلتفرم شما در روند صعودی در حال توسعه به آنها رسیدگی خواهد کرد.

فیلیپ وسلوف: در طی یک بازار صعودی، حجم معاملات و تعداد مکان‌های معاملاتی افزایش می‌یابد که منجر به نقدینگی پراکنده در چندین صرافی می‌شود.

علاوه بر این، بازارهای صعودی اغلب نوسانات بالایی را تجربه می‌کنند، که مدیریت ریسک و حفظ اسپردهای محدود را بدون متحمل شدن زیان قابل توجه برای بازارسازان دشوار می‌کند.

ما الگوریتم های پیشرفته و تجزیه و تحلیل بلادرنگ داریم تا به صورت پویا اسپرد و موجودی را بر اساس شرایط بازار تنظیم کنیم. این به کاهش ریسک و حفظ قیمت های رقابتی حتی در دوره های نوسانات بالا کمک می کند.

علاوه بر این، رشد سریع بازار می‌تواند منجر به تاخیر در اجرای سفارش‌ها، فرصت‌های از دست رفته و لغزش‌ها شود که می‌تواند برای بازارسازان و معامله‌گران هزینه‌بر باشد.

ما از فناوری پیشرفته برای اطمینان از تاخیر بسیار کم و اجرای سفارش با سرعت بالا استفاده می کنیم.

U.Today: تیم شما چطور؟ آیا آنها بومی Web3 هستند یا نمایندگان صحنه تجارت “کلاسیک”؟

فیلیپ وسلوف: تیم ما در CLS Global عمدتاً متشکل از Web3 و بومی‌های رمزنگاری است. اما ما همچنین نمایندگانی از صحنه تجارت “کلاسیک” داریم که تجربه و تخصص ارزشمندی را در سمت های کلیدی مانند CTO، CFO و CLO ارائه می دهند.

U.Today: کدام حریفان برای شما خطرناک ترین به نظر می رسند؟

فیلیپ وسلوف: ما هیچ رقیبی را برای عملیات خود خطرناک نمی دانیم.

U.Today: به طور خلاصه، لطفاً توصیه اصلی خود را با تیم های رمزنگاری که قصد راه اندازی توکن های بومی را دارند به اشتراک بگذارید.

فیلیپ وسلوف: توصیه اصلی من به تیم های رمزنگاری که قصد راه اندازی توکن های بومی را دارند این است که اطمینان حاصل کنند که تقاضا برای توکن های شما به طور مداوم بیشتر از عرضه در هر مرحله است. این یک عامل حیاتی برای موفقیت بلندمدت و رشد پایدار است.

U.Today: صحبت بسیار خوبی بود فیلیپ، از حضور شما بسیار متشکرم! در مسابقه گاو نر بعدی موفق باشید!


نویسنده: U.Today Editorial Team

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید