1.4 میلیارد دلار بیت کوین به آدرس نهنگ ها در دیوانگی انباشته مگا تغییر می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی، نهنگ های بیت کوین یا دارندگان بزرگ بیت کوین اخیراً 21400 بیت کوین به ارزش تقریباً 1.40 میلیارد دلار را به آدرس های انباشته خود منتقل کردند. این تغییر قابل توجه در تغییر دارایی ها به سمت آدرس های بلندمدت نشان دهنده چشم انداز صعودی در میان این بازیگران بازار است.

21400 بیت کوین به ارزش تقریبی 1.40 میلیارد دلار به آدرس های پس انداز منتقل شد. علی او در توییتی همراه با نموداری نوشت که نشان دهنده افزایش ناگهانی جریان بیت کوین به آدرس های پس انداز است. در 1 آوریل، 21400 بیت کوین به عنوان ورودی به آدرس های پس انداز ثبت شد.

آدرس‌های انباشتگی به آدرس‌هایی اطلاق می‌شود که حداقل دو جابجایی عاری از گرد و غبار را مشاهده کرده‌اند و هیچ وجهی را خرج نکرده‌اند.

حرکت 21400 بیت کوین به آدرس های پس انداز همزمان با دوره ای از نوسانات و عدم اطمینان در بازار ارزهای دیجیتال است. بیت کوین به دنبال افزایش غیرمنتظره شاخص دلار (DXY) از شروع ماه و سه ماهه خودداری کرد.

بیت کوین در تاریخ 3 آوریل به 64500 دلار سقوط کرد و سپس تا حدودی بهبود یافت. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.66 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 66133 دلار رسیده است.

با این حال، حرکت چنین مقدار زیادی بیت کوین به این آدرس ها ممکن است نشان دهنده این باشد که نهنگ ها در حال اتخاذ تصمیمی استراتژیک برای حفظ دارایی های خود با پیش بینی افزایش قیمت در آینده هستند.

بیت کوین در 16 روز آینده به نصف خواهد رسید

آوریل می تواند زمان پرنوسانی برای ارزهای دیجیتال و سهام مرتبط، به ویژه سهام استخراج باشد. سرمایه گذاران منتظر نصف شدن بیت کوین هستند که باعث کاهش پاداش و در نتیجه درآمد استخراج کنندگان بیت کوین می شود. این رویداد می تواند به عملکرد ماینرها لطمه بزند، اما به طور سنتی بیت کوین را برای افزایش 300٪ یا بیشتر در ماه های آینده تنظیم می کند.

طبق گفته Oklink، شمارش معکوس فعلی برای نصف شدن بیت کوین 16 روز و تاریخ تخمینی آن 20 آوریل است. بلاک های باقی مانده برای این رویداد که پاداش استخراج بیت کوین را از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش می دهد، 2328 است.

به عنوان پیش درآمدی برای نصف شدن بیت کوین، یک ارز رمزپایه تابعه به نام بیت کوین کش اخیراً یک رویداد نصف شدن را تجربه کرد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید