13 درصد از عرضه بیت کوین به سود باز می گردد زیرا بیت کوین شاهد انباشت "انبوه" است

13 درصد از عرضه بیت کوین به سود باز می گردد زیرا بیت کوین شاهد انباشت “انبوه” است


این تحلیل می‌گوید که اهمیت محدوده معاملاتی چند هفته‌ای بیت‌کوین بیشتر مشهود است زیرا قیمت بیت‌کوین در بالاترین سطح یک ماهه قرار دارد.

دارندگان بیت کوین (BTC) با داده های جدیدی که قیمت بیت کوین «بنیاد» یک پایه کلان را تشکیل داده است، سود می کنند.

آخرین ارقام شرکت تحلیل زنجیره ای گره شیشه ای بیت کوین/دلار آمریکا از 18000 دلار عبور می کند، که نشان می دهد بخش بزرگی از عرضه بیت کوین به سمت خشکی می رود.

بیت کوین منطقه انباشت «انبوه» را ایجاد می کند

بیت کوین پس از افزایش حدود 5 درصدی در 24 ساعت، قبل از انتشار داده های تورم ایالات متحده در رادار گاوها قرار گرفت.

اینکه چه تاثیری خواهد داشت هنوز مشخص نیست، اما تجزیه و تحلیل زنجیره ای پدیده مهمتری را دنبال می کند که در حال حاضر در بازار وجود دارد.

آخرین افزایش قیمت باعث شده است که تعداد قابل توجهی از بیت کوین ها از ضرر غیر واقعی به سود تحقق نیافته تبدیل شوند – اکنون از آخرین حرکت ارزشمندتر است.

اگر این بدان معناست که سرمایه‌گذارانی که زیر قیمت نقدی فعلی خرید می‌کنند سود دارند، نشان‌دهنده این است که مقدار قابل‌توجهی از عرضه بیت‌کوین در منطقه‌ای بین آن و پایین‌ترین قیمت چند سال گذشته در حال تغییر است.

الان رای بدهید!

این به نوبه خود، پیامدهایی برای عملکرد قیمت دارد زیرا سرمایه‌گذارانی که خرید می‌کنند، حمایت قیمتی عالی ایجاد می‌کنند.

Checkmate، تحلیلگر پیشرو در زنجیره Glassnode می گوید: «ابزارهای ساده بیت کوین مانند Proft in Profit مزیت بزرگی برای کسانی است که به آن توجه می کنند. نظر داد در مورد داده ها

آنچه که ما به آن نگاه می کنیم یک تغییر قیمت نسبتاً کوچک (حدود 10٪) است، اما 13٪ از کل ارزهای دیجیتال به سود تبدیل شده است. این به معنای تسلیم عظیم –> مبنای انباشت است.”

عرضه درصد بیت کوین در نمودار عنوان سود. منبع: Glassnode/ توییتر

اصطلاحات “تسلیم” و “انباشت” مربوط به چرخه های کلاسیک بازار، به ویژه Wyckoff است، که خواستار یک دوره انباشت پس از یک رکود کلان است، که سپس به فاز صعودی بعدی بازار منجر می شود.

طبق گفته گلاسنود، در تعداد 18200 دلار، 13 درصد از عرضه بیت کوین در گردش به سود تبدیل شد.

این شرکت گفت: “حرکت شدید رو به بالا مشاهده شده در این معیار به تایید کسب مقادیر زیادی BTC بین 16.5 تا 18.2 هزار دلار کمک می کند.”

خلق و خوی اوج دسامبر را منعکس می کند

در همین حال، بیت کوین که در بالاترین سطح یک ماهه قرار دارد، از نظر سودآوری در تضاد کامل با هرج و مرج پس از FTX قرار دارد.

مطالب مرتبط: بیت کوین در سال قبل از آخرین هاوینگ 300 درصد افزایش یافت – آیا سال 2023 متفاوت است؟

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، پس از سقوط FTX، هدلرها با از دست دادن غیرقابل تحقق بیش از نیمی از عرضه مواجه بودند.

در هفته های بعد، با نزدیک شدن افت مرزی بیت کوین به انتهای بازار نزولی، تصویر به سختی بهبود یافت.

در ماه دسامبر، زمانی که جفت BTC/USD آخرین بار بالای 18000 دلار معامله شد، فیلیپ سوئیفت، یکی از بنیانگذاران گروه تجاری Decentrader، هنوز حرکت از تسلیم به انباشت را دنبال می کرد.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉