1.28 تریلیون PEPE از Binance در Epic Whale Swap خارج می شود


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی قابل توجه که جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخته است، با خروج 1.28 تریلیون توکن PEPE بایننس، فعالیت عمده نهنگ مشاهده شد. این تراکنش بزرگ توسط Whale Alert گزارش شده است، یک ردیاب بزرگ بلاک چین که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال را ردیابی می کند.

این تراکنش شامل انتقال 1,286,733,285,955 توکن PEPE به ارزش تقریبی 14,745,963 دلار از بایننس به یک کیف پول ناشناخته بود.

اما بررسی دقیق‌تر جزئیاتی را نشان داد که لایه جالبی به روایت اضافه کرد. داده های Etherscan نشان می دهد که گیرنده کسی نیست جز آدرسی به نام Binance، “Binance 70”.

این بیانیه منجر به گمانه زنی هایی شد مبنی بر اینکه این تراکنش ممکن است آنطور که در ابتدا به نظر می رسید یک انتقال خارجی نباشد، بلکه انتقال پول توسط خود بایننس باشد.

شناسایی آدرس گیرنده به‌عنوان آدرس داخلی بایننس، این موضوع را روشن می‌کند، و نشان می‌دهد که این تراکنش ممکن است بخشی از عملیات معمول بایننس بوده باشد تا جذب خارجی از سوی سرمایه‌گذار نهنگ.

مرتبط با

با وجود حجم قابل توجه نقل و انتقالات، قیمت PEPE در 24 ساعت گذشته اندکی 1.59 درصد کاهش یافته است. این کاهش اندک نشان می دهد که بازار واکنش چشمگیری به این معامله نشان نداده است، احتمالاً به دلیل ساختار داخلی این انتقال.

اقدام قیمت PEPE

توکن میم با مضمون قورباغه PEPE در هفته‌های اخیر دوره‌ای از تثبیت را تجربه کرده است. پس از رسیدن به بالاترین قیمت 0.00001722 دلاری در 27 مه، قیمت PEPE تثبیت شد و محدوده ای را ایجاد کرد که سرمایه گذاران را در انتظار نگه داشت.

در حال حاضر، توکن PEPE زیر SMA 50 روزانه در 0.0000126 دلار شناور است. شکست بیش از این سطح می تواند برای PEPE قابل توجه باشد و به طور بالقوه می تواند نشان دهنده آغاز یک فاز صعودی جدید باشد.

مرتبط با

چنین شکستی نه تنها به معنای خروج از محدوده قیمت پایین فعلی است، بلکه می تواند با جذب خریداران بیشتر به بازار، شتاب صعودی جدیدی را ایجاد کند.

در زمان نگارش مقاله، PEPE با 1.3 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.000011 دلار رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید