12700 بیت کوین (BTC) در 24 ساعت، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) همچنان پایین تر معامله می شود، به خصوص پس از اینکه اخیراً به زیر سطح حمایت 66000 دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین با 0.52 درصد کاهش در 24 ساعت به 65394.73 دلار رسید.

سیگنال‌های تجمع غیرمعمول نهنگ در حال بازگشت

قیمت بیت کوین در بیشتر این ماه چندان مثبت نبوده است. ماه گذشته، 2.70 درصد کاهش یافت و به 64597.24 دلار رسید. در میان این بادهای مخالف، یک حرکت بازیابی برای ارز دیجیتال قابل مشاهده است.

مرتبط با

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر ارشد بازار، در 24 ساعت گذشته در مجموع 12700 بیت کوین به آدرس های پس انداز ارسال شده است. این مبلغ تقریباً 840 میلیون دلار است و منعکس کننده پیش بینی داده های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock از افزایش تراکنش های بزرگ است.

طبق داده های IntoTheBlock، تراکنش های بزرگ با 67.74 درصد افزایش در 24 ساعت به 49.02 میلیارد دلار رسید. این معیارهای رو به رشد بیت کوین نشانه ای از بازگشت اعتماد به اکوسیستم است. پس از کاهش شدید قیمت، ممکن است احیای ناگهانی در ساخت ارز دیجیتال پیشرو رخ دهد.

تاثیر ETF بیت کوین را ببینید

در میان ناهماهنگی در معاملات بیت کوین متمرکز بر خرده فروشی، سرمایه گذاران نهادی همچنین سرعت پذیرش محصولات ETF بیت کوین را در هفته گذشته کاهش دادند.

مرتبط با

در حالی که در هفته گذشته چندین جریان خروجی ثبت شد، جریان متوسط ​​ثبت شده اخیراً طبقه دارایی را متمایز می کند. از آنجایی که قیمت بیت کوین تلاش های هدفمندی برای بازیابی انجام می دهد، سایر نوسانات مهم اقتصاد کلان، مانند سیاست های نرخ بهره فدرال رزرو نیز ارزش نظارت دارند.

به طور کلی، قیمت بیت کوین تقریباً 11٪ پایین تر از قیمت تمام وقت قبلی (ATH) 73750.07 دلار است، قیمتی که به عنوان یک هدف فوری در آینده نزدیک عمل می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید