12.4 میلیارد Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت، قیمت واکنش نشان داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) هنوز بهبود نیافته است ادای احترام ایلان ماسک به کابوسوسگی که الهام بخش ایجاد سکه میم بود. این ارز دیجیتال در برخی از معیارهای کلیدی خود افزایش یافته است زیرا پست های ماسک در مورد DOGE یک تقویت کننده اصلی رشد بوده است.

مرتبط با

در زمان نوشتن این مقاله، Dogecoin در حال حاضر است دست عوض کن در 24 ساعت گذشته 3.67 درصد افزایش یافت و به 0.167 دلار رسید. این رشد در زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت بیت‌کوین وارد حالت تجمیع شده است، اما با افزایش 2.67 درصدی به 69218.58 دلار رسیده است. رشد Dogecoin در هفته گذشته از یک الگوی یکسان پیروی نکرد.

در این دوره زمانی، ارز دیجیتال 7.72 درصد افزایش یافت، اگرچه حجم معاملات کاهش یافت. در حال حاضر، DOGE به 2,026,640,330 دلار کاهش یافته است که کاهش 37.3 درصدی در حجم معاملات را نشان می دهد. این حجم تراکنش به معنای کل 12.4 میلیارد DOGE در روز است. با وجود کاهش جزئی این شاخص، واکنش مثبت قیمت نشان دهنده گرسنگی نهفته قیمت است.

نمودار DOGE 1D. منبع: CoinMarketCap

دوج کوین همچنان بالاست برای پست های ایلان ماسک باز است و جمعی از اینفلوئنسرهای دیگر. این به طور برجسته در طول عمر خود نشان داده شده است، زیرا زمانی که ایلان ماسک لوگوی X را به طلسم DOGE تغییر داد، Dogecoin افزایش عظیمی را تجربه کرد.

مرتبط با

یک انتظار مهم در میان میراث دائمی Dogecoin، پیشنهاد شده است X پرداخت پرداخت‌های DOGE را ادغام می‌کند و مزیت منحصربه‌فردی را برای ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند. در حالی که نه ایلان ماسک و نه پلتفرم به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده‌اند، تمایل میلیاردر به ارزهای دیجیتال می‌تواند او را به عضویت در DOGE سوق دهد، در صورتی که پرداخت‌های کریپتو در هر برنامه‌ای که توسعه می‌دهد، ارائه شود.

در میان فشار فزاینده بر اکوسیستم DOGE، انتظار قیمت نهایی این است که Dogecoin در میان مدت به سطح قیمت 0.2 دلار و در بلند مدت 0.7 دلار بازگردد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید