حرکت 1.23 میلیارد دلاری بیت کوین در یک روز: چه اتفاقی افتاد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک حرکت قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال، ۱.۲۳ میلیارد دلار بیت کوین در یک روز به آدرس های پس انداز منتقل شد. این مبادله قابل توجه با بیش از 20200 بیت کوین توجه تحلیلگران و سرمایه گذاران را به خود جلب کرد.

علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال گزارش داد که بیت کوین شاهد هجوم گسترده ای به آدرس های پس انداز است که معمولاً با سرمایه گذارانی مرتبط است که دارایی های خود را برای رشد ارزش بلندمدت نگه می دارند و مرتباً معامله نمی کنند.

زمان این حرکت به ویژه قابل توجه است. این در زمانی اتفاق می افتد که بازار با رکود مواجه است و قیمت ها به طور کلی کاهش می یابد. قیمت بیت کوین در ابتدای هفته به 58414 دلار کاهش یافت که پایین ترین سطح از 3 می است.

این “افت” ارزش منجر به فروش کوتاه مدت شد زیرا معامله گران و سرمایه گذاران تلاش کردند زیان خود را کاهش دهند. با این حال، در این مورد، رویکرد مخالف اتخاذ شد، سرمایه گذاری قابل توجهی در بیت کوین و نشان دادن این باور که بازار می تواند بهبود یابد.

خرید بیت کوین کاهش می یابد؟

به گفته کریپتو علی، این انتقال در مقیاس بزرگ می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که ممکن است شخصی با استفاده از کاهش اخیر قیمت بیت کوین، خرید قابل توجهی انجام داده باشد.

طبق نمودار ارائه شده توسط علی، بیش از 20200 بیت کوین به ارزش 1.23 میلیارد دلار در 27 ژوئن به آدرس های پس انداز منتقل شده است. چنین رفتاری اغلب به عنوان یک سیگنال صعودی تعبیر می شود و واکنش بعدی بازار به دقت بررسی می شود.

مرتبط با

بیت کوین در ماه ژوئن نزدیک به 10 درصد از ارزش خود را از دست داد. در اوایل ژوئن به طور موقت به 71000 دلار رسید، اما از آن زمان به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. از ماه مارس، ارز دیجیتال پرچمدار بین 60000 تا 70000 دلار باقی مانده است.

در زمان انتشار، بیت کوین با 0.26 درصد کاهش به 60916 دلار رسید و از زمان بازگشت از پایین ترین سطح 58414 دلاری روز دوشنبه در محدوده باریکی معامله می شود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید