120 میلیارد شیبا اینو در 24 ساعت، آیا بازگشت نهایی اینجاست؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار کریپتو با جهش بازیابی جدید خود محتاط است که به اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) خوش بینی بی سابقه ای می دهد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت شیبا اینو 0.000017 دلار معامله می شد که در 24 ساعت 2.33 درصد افزایش داشت. بر اساس داده های Coinalyze، علاقه باز برای توکن نیز در حال افزایش است و یک شبه بیش از 5 درصد افزایش یافته است.

شیبا اینو در مسیر بهبودی

بر اساس داده های Open Interest، در مجموع 20.5 میلیون دلار قراردادهای دائمی یک شبه ثبت شد که فشار زیادی بر خرس ها در بازار وارد کرد. پس از کاهش طولانی مدت قیمت توکن در ماه ژوئن، این قرارداد دائمی با بیش از 120 میلیارد SHIB، سرعت حیاتی را برای بازیابی احتمالی میم کوین تعیین کرده است.

مرتبط با

بسیاری از معیارهای دیگر به افزایش این حس صعودی کمک می کنند. به عنوان مثال، حجم معاملات 24 ساعته یک شبه بیش از 47 درصد افزایش یافت و در مجموع 199,055,365 دلار در صرافی های متمرکز ترکیب شد.

فراتر از آن، نرخ سوزاندن Shiba Inu مسیر صعودی متفاوتی را برای ماه ایجاد کرد و تا 2750 درصد در 24 ساعت افزایش یافت. از نظر تاریخی، یک بازگشت بزرگ برای شیبا اینو در این ماه انتظار می رود، و موقعیت های باز معامله گران آتی به این احتمال اشاره می کنند.

پذیرش شیبا اینو برای تسریع رشد

در حالی که شیبا اینو بیشتر سال را صرف ساختن کرده است، توکن آن می تواند از این ماه سود حاصل از این رشد را درو کند. این انتظار پس از افت بزرگ در ماه ژوئن است.

مرتبط با

یکی از بزرگ‌ترین تأییدیه‌ها برای Shiba Inu از سوی غول فناوری آمریکایی Kronos بود که اعلام کرد اکنون از SHIB برای پرداخت‌های محصولاتش پشتیبانی می‌کند. این نه تنها یک امکان عالی برای شیبا اینو است، بلکه یک مورد استفاده حیاتی برای همه دارندگان شیبا اینو است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید