118.4 میلیون DOGE به رابینهود فرستاده شد، انجمن وحشی ترین پیش بینی ها را انجام داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ایلان ماسک مشکوک بود که 200 میلیون DOGE در رابینهود سپرده شده است
  • ایلان ماسک از پرداخت‌های احتمالی DOGE برای تسلا خبر می‌دهد

Whale Alert، پلتفرم معروف ردیابی ارزهای دیجیتال که تراکنش‌های مهم ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند و جزئیات آن‌ها را در برنامه رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) به اشتراک می‌گذارد، اعلام کرد که بیش از 100 میلیون Dogecoin در پلتفرم سرمایه‌گذاری محبوب Robinhood واریز شده است.

با توجه به ردیاب فوق، مقدار کمی کمتر از DOGE در روز جمعه به همان پلتفرم منتقل شد، به این معنی که تقریباً 200 میلیون DOGE در دو روز گذشته به Robinhood ارسال شد.

ایلان ماسک مشکوک بود که 200 میلیون DOGE در رابینهود سپرده شده است

توییت های ارسال شده توسط فالوور نشان می دهد که دو مقدار انبوه رمزارز توسط دارندگان کیف پول دیجیتال ناشناس در 48 ساعت گذشته به پلتفرم کارگزاری Robinhood منتقل شده است: 118,402,438 DOGE به ارزش 19,752,398 دلار و 86,000,000 DOGE به ارزش 14,123 دلار. بنابراین، بیش از 33.8 میلیون دلار از ارز دیجیتال میم اصلی به Robinhood منتقل شد، احتمالاً با هدف فروش آن میم کوین‌ها.

در بخش نظرات زیر آخرین انتقال، کاربران شروع به حدس زدن در مورد اینکه چه کسی ممکن است این تراکنش ها را آغاز کرده باشد، کردند. دو کاربر X از ایلان ماسک به عنوان بزرگترین طرفدار Dogecoin نام بردند و به شوخی فرض کردند که او ممکن است این وجوه را به پلتفرم معاملاتی منتقل کند.

ایلان ماسک از پرداخت‌های احتمالی DOGE برای تسلا خبر می‌دهد

قابل ذکر است، طی سخنرانی در رویداد تسلا گیگا در برلین این هفته، از ایلان ماسک، صد میلیاردر و مدیر عامل تسلا (و مالک X) پرسیده شد که آیا تسلا قصد دارد برای خودروهای برقی خود پرداخت های DOGE را ارائه دهد.

ماسک توضیح داد که این احتمال وجود دارد که آنها بتوانند این کار را در مقطعی در آینده انجام دهند. او یک بار دیگر به جامعه یادآوری کرد که معتقد است DOGE واحد پول مردم است زیرا بسیاری از کارکنان متوسط ​​تسلا اغلب از ماسک می‌خواهند که به جای بیت کوین از Dogecoin پشتیبانی کند. ماسک می‌گوید که برای او، این میم شواهد کافی برای حمایت عمومی از این ارز دیجیتال است. او گفت که بیت کوین متعلق به افراد ثروتمند است اما DOGE هنوز برای کارگران معمولی مقرون به صرفه است.

این بیانیه ماسک باعث افزایش گسترده تقریباً 17 درصدی در Dogecoin بین چهارشنبه و پنجشنبه شد. اما همانطور که اغلب زمانی که ماسک DOGE را پمپ می کند، یک افت بزرگ به دنبال داشت و تا کنون قیمت میم کوین 15 درصد کاهش یافته است، با 0.1621 دلار معامله می شود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید