1,166,666% سود نهنگ بیت کوین باستانی را بیدار می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول حماسی، Whale Alert گزارش داد که یک آدرس بیت کوین غیرفعال حاوی 119 بیت کوین و به ارزش 6.99 میلیون دلار پس از 12.4 سال فعال شد. این آدرس با ارزش تنها 599 دلار در سال 2012، شاهد افزایش خیره کننده 1,166,666 درصدی بود.

چنین احیایی ممکن است نشان دهنده افت بازار باشد. وقتی آدرس‌هایی که برای مدت طولانی غیرفعال بوده‌اند دوباره فعال می‌شوند، این معمولاً نشان می‌دهد که صاحبان آن‌ها در حال آماده شدن برای انحلال دارایی‌های خود هستند و به طور بالقوه بازار را با مقدار قابل توجهی بیت‌کوین پر می‌کنند.

مرتبط با

این می تواند منجر به افزایش فشار فروش و کاهش قیمت شود. واکنش بازار به چنین رویدادهایی معمولا محتاطانه است زیرا سرمایه گذاران برای فروش احتمالی آماده می شوند.

جالب اینجاست که روند احیای کیف پول ها که دهه ها وجود داشته، در این ماه محسوس بود و این اولین بار نیست که امروز چنین بیداری رخ می دهد.

یکی دیگر

فقط چند ساعت پیش، Whale Alert یک فعال سازی آدرس غیرفعال دیگر را شناسایی کرد که این بار شامل تقریباً 2.6 میلیون دلار بیت کوین بود. همچنین در 2 جولای، آدرس دیگری حاوی 2.1 میلیون دلار بیت کوین پس از 13 سال عدم فعالیت فعال شد.

""
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

این تحرکات به ویژه با توجه به وضعیت فعلی بازار کریپتو قابل توجه است. قیمت بیت کوین همچنان در قرمز معامله می شود و ارز دیجیتال پیشرو امروز به 57300 دلار رسید، سطحی که از اواخر آوریل مشاهده نشده است.

مرتبط با

کاهش در بازارها به همراه فعال شدن مجدد آدرس های قدیمی، فضای عدم اطمینان و احتیاط را در بین سرمایه گذاران ایجاد کرد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید