11,358 بیت کوین (BTC) در یک ساعت حرکت کرد – اینجا چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Whale Alert، یک ردیاب محبوب بلاک چین که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، اوایل امروز چندین انتقال متوالی بیت‌کوین را شناسایی کرد. این تراکنش ها تنها در یک ساعت به یک میلیارد دلار آمریکا نزدیک شد.

این در حالی است که بیت کوین از افت 4 درصدی در روز سه شنبه بهبود می یابد.

11358 بیت کوین در حال حرکت

مانیتور بلاک چین فوق سه تراکنش متوالی را شناسایی کرد که در مجموع 11358 بیت کوین را منتقل می کرد. این معادل ارزشی بالغ بر 743 میلیون دلار است.

این معاملات 6499 واحد انجام شد. 2359 و 2500 بیت کوین. اولین انتقال به تنهایی تقریباً نیم میلیارد دلار آمریکا ارزش داشت.

این تراکنش‌های عظیم بین آدرس‌های بلاک چین ناشناخته انجام شد. مبلغ 6499 بیت کوین و 2359 بیت کوین از همان کیف پول -vtv93w منتقل شد.

بیت کوین پس از کاهش اخیر در چهارمین روز خروجی ETF بیت کوین بهبود می یابد

روز سه‌شنبه، بیت‌کوین، ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان، با کاهش قیمت به منطقه ۶۴۳۶۰ دلاری، ۴.۰۵ درصد سقوط کرد و موج‌هایی را در بازار کریپتو ایجاد کرد.

از آن زمان، در 24 ساعت گذشته، بیت کوین بهبود یافته و تلاش کرده تا به بالای 65590 دلار برسد. با این حال، از این سطح مقاومت عقب نشینی کرد و در حال حاضر با قیمت 65148 دلار معامله می شود.

از جمله عوامل متعددی که باعث سقوط مجدد بیت کوین شد، این واقعیت بود که ETF های بیت کوین در تاریخ 18 ژوئن شاهد ورود صفر بودند. Grayscale Bitcoin Trust خروجی عظیم 62.3 میلیون دلاری را شاهد بود که تنها توسط ETF Fidelity که شاهد 83 میلیون دلار ورودی بیت کوین بود، پیشی گرفت. از او عقب نشینی کرد.

با توجه به پلتفرم تجزیه و تحلیل @spotonchain در X، این چهارمین روز متوالی شکست‌ها بود.

مرتبط با

سامسون مو پیش بینی کرد بیت کوین به 1.0 میلیون دلار خواهد رسید

در اوایل این هفته، کارشناس بیت کوین، سامسون موو، پیش بینی های 1 میلیون دلاری بیت کوین را که در اوایل سال جاری انجام داد، دو برابر کرد.

مدیر عامل شرکت Jan3 Mow توییت کرد که مطمئن است ارز دیجیتال پیشرو به 1 میلیون دلار خواهد رسید. اما سوال این است که چه زمانی و با چه سرعتی. Mow در توییت‌های قبلی خود از ورود روزانه به ETF‌های بیت‌کوین و نصف شدن بیت‌کوین در آوریل به عنوان محرک‌های کلیدی برای رسیدن BTC به این سطح قیمت افت‌آور در آینده اشاره کرد.

اما او همچنین توییت کرد که کمبود اخیر “شمع گودزیلا” برای BTC به این معنی است که شانس دیدن “شمع امگا” به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. او حتی انتظار دارد بیت کوین یک شبه ناگهان از 70000 دلار به 200000 دلار افزایش یابد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید