همانطور که این پیش بینی قیمت XRP نشان می دهد 1.1 دلار ممکن است برای XRP رویایی نباشد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بیانیه اخیر بازار، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، یک پیش‌بینی جالب قیمت XRP را فاش کرد که به افزایش بالقوه ارزش این ارز دیجیتال اشاره دارد. مارتینز که به دلیل تجزیه و تحلیل دقیق خود شناخته می شود، یک کانال موازی صعودی جذاب را برجسته کرد که از ژوئن 2022 حرکت قیمت XRP را هدایت می کند.

مارتینز در تجزیه و تحلیل این مدل به روند امیدوار کننده ای برای XRP اشاره کرد و پیش بینی کرد که دارایی دیجیتال می تواند به ترتیب به 0.80 دلار و 1.10 دلار به حد متوسط ​​یا بالای کانال برسد. این دیدگاه توسط نمودار جامع قیمت XRP که الگوی قابل مشاهده را نشان می دهد تأیید می شود.

""
منبع: علی مارتینز

XRP احساسات بدی را تجربه می کند

اما تحلیلگر عمیق‌تر حفاری کرد و پدیده‌ای به همان اندازه شگفت‌انگیز اما زودگذرتر را کشف کرد. مارتینز توضیح داد که احساسات بازار نسبت به XRP به پایین ترین نقطه منفی خود از اواسط می 2023 کاهش یافته است.

نمودار همراه که شاخص احساس XRP و عملکرد قیمت را در طول زمان نشان می‌دهد، یک همبستگی تاریخی را برجسته می‌کند. آخرین باری که شاخص احساسات به چنین نقطه پایینی رسید زمانی بود که قیمت XRP شاهد افزایش قابل توجه 50 درصدی در ماه اکتبر بود. یکی از نمونه های قبلی به ویژه شاهد افزایش 123 درصدی از ماه می تا جولای بود که تأثیر بالقوه احساسات بازار بر ارزش XRP را بیشتر تقویت کرد.

به لطف این الگوهای باینری شناسایی شده توسط تحلیلگر، XRP به عنوان یک دارایی فوق العاده جالب برای سرمایه گذاران ظاهر می شود. در حالی که بازار منتظر تایید این پیش بینی ها است، عملکرد قیمت توکن در کانون توجه قرار می گیرد. علاقه مندان در حال آماده شدن برای مشاهده این هستند که آیا این ترکیب الگوی منحصر به فرد در آینده نزدیک پدیدار خواهد شد و آیا XRP بسیار بیشتر از ارزش رویایی 1.1 دلار به دست خواهد آورد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید