1.08 تریلیون SHIB به صرافی بزرگ رمزارز منتقل شد، چه اتفاقی می‌افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، مقدار انبوهی از 1,087,988,359,122 SHIB به ارزش تقریبی 18,369,595 دلار از یک کیف پول ناشناخته به صرافی اصلی Binance منتقل شد.

طبق اعلام Whale Alert، “1,087,988,359,122 SHIB به ارزش 18,369,595 دلار از کیف پول ناشناس به Binance منتقل شد.”

این انتقال قابل توجه در پس زمینه رکود گسترده تر بازار، با کاهش ارزش شیبا اینو (SHIB) تقریباً 9 درصد انجام می شود.

حجم انبوه این انتقال موجب گمانه زنی های گسترده ای در میان معامله گران و تحلیلگران شد، زیرا چنین حرکاتی معمولاً نشان دهنده فعالیت قابل توجه بازار است. با توجه به نوسانات اخیر بازار و کاهش شدید قیمت SHIB، زمان انتقال از اهمیت خاصی برخوردار است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در حال رکود است و بسیاری از ارزهای دیجیتال اصلی از جمله بیت‌کوین و اتریوم با افت مواجه هستند. شیبا اینو نیز از این روند مصون نیست.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با 7.15 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.0000167 دلار رسیده است و به پایین ترین سطح روزانه 0.0000163 دلار رسیده است. قیمت SHIB در سال 2024 در یکی از بدترین هفته های این ارز دیجیتال نزدیک به 17 درصد کاهش یافت.

مرتبط با

در این زمینه، انتقال بیش از یک تریلیون توکن SHIB به بایننس سوالات و احتمالات مختلفی را ایجاد می کند. در حالی که دلیل دقیق آن ناشناخته است، این حرکت ممکن است نشان دهد که یک نهنگ در حال آماده شدن برای فروش بخش قابل توجهی از دارایی های خود است، زیرا یکی از دلایل انتقال توکن ها به صرافی ها، فروش آنها است.

این انتقال ممکن است یک حرکت استراتژیک برای استفاده از شرایط بازار باشد، یا ممکن است مالک موقعیت خود را برای بهره مندی از تغییرات قیمت در آینده از طریق فروش، تجارت یا سایر استراتژی های مالی قرار دهد.

از سوی دیگر، این تغییر ممکن است صرفاً تغییر وجوه توسط سهامداران عمده یا صرافی های ارز دیجیتال باشد. با این حال، این تاثیر منفی بر قیمت ندارد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید