10,000,000 XRP به نقطه عطف جدید برای XRPL AMM تبدیل می شود


بر اساس XRP Scan، XRP Ledger (XRPL) اخیراً به نقطه عطف بزرگی رسیده است زیرا مقدار XRP قفل شده در استخرهای سازنده خودکار بازار (AMM) از 10 میلیون فراتر رفته است. اگرچه این کاهش جزئی به 9.6 میلیون XRP فعلی است، اما این پیشرفت لحظه بزرگی برای اکوسیستم XRPL است.

استخرهای AMM از زمان راه‌اندازی خود در اواخر مارس رشد قابل‌توجهی داشته‌اند و میزان XRP قفل‌شده از 325983 توکن به نزدیک به 10 میلیون افزایش یافته است. این توکن ها در 593 استخر پخش می شوند و استخرهای جدید مرتباً اضافه می شوند.

مرتبط با

در بالای گروه استخر توکن مغناطیسی (MAG) قرار دارد که 3,602,530 XRP در آن قفل شده است. درست در پشت آن استخر xGO قرار دارد که حاوی 921270 XRP است. جالب اینجاست که سومین استخر بزرگ، با 651269 XRP، با CRYPTO، یک حساب سیاه چاله که نمی تواند تراکنش ها را امضا کند یا توکن های جدید صادر کند، مرتبط است.

""
منبع: اسکن XRP

افزایش XRP قفل شده در استخرهای AMM نشان دهنده افزایش علاقه به مبادلات غیرمتمرکز در جامعه است. AMMها با استفاده از قراردادهای هوشمند، نقشی حیاتی در تامین نقدینگی و تضمین تبادل بی‌وقفه دارایی‌ها بر اساس فرمول‌های ریاضی ایفا می‌کنند.

مرتبط با

این نقطه عطف نشان دهنده اعتماد سرمایه گذار قوی است و بر رشد اکوسیستم مالی غیرمتمرکز در XRP Ledger تاکید می کند. همانطور که XRPL به تکامل و نوآوری خود ادامه می دهد، انتظار می رود استفاده از استخرهای AMM از مکانیسم های معاملاتی کارآمد و غیرمتمرکز برای XRP و سایر دارایی ها مانند Magnetic پشتیبانی کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید