100 میلیون XRP آدرس ریپل را می گذارد و به کیف پول مرموز می رود: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل 100 میلیون XRP بیل زد
  • 50 میلیون XRP زمین در صرافی های بزرگ

ردیاب بلاک‌چین Whale Alert که تراکنش‌های عمده ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، یک انتقال عظیم XRP توسط غول فین‌تک ریپل لبز را مشاهده کرد.

دو انتقال کوچک XRP از کیف پول های مرتبط با ریپل نیز چند ساعت بعد ثبت شد.

ریپل 100 میلیون XRP بیل زد

بر اساس داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط Whale Alert، حدود 20 ساعت پیش، کریپتو دکاکورن ریپل، مقدار انبوهی از 100,000,000 XRP را به کیف پولی که توسط Whale Alert به‌عنوان ناشناخته برچسب‌گذاری شده بود، منتقل کرد. در زمان انتقال، این مقدار XRP برابر با 52,815,512 دلار بود.

کاربران کریپتو در نظرات فرض کردند که ریپل به فروش این ده‌ها میلیون XRP ادامه می‌دهد. با این حال، هدف تراکنش توسط Bithomp XRP Explorer روشن شد. صد میلیون XRP به کیف پولی رفت که آن هم متعلق به ریپل بود.

اگر این یک فروش باشد، پس این میلیون‌ها سکه XRP تا زمانی که در صرافی ارز دیجیتال فروخته شوند، جابه‌جا می‌شوند. ریپل بخش بزرگی از عرضه XRP در گردش، میلیاردها سکه، را در اختیار دارد و هر از گاهی برخی از آن را برای پوشش هزینه های عملیاتی خود می فروشد.

50 میلیون XRP زمین در صرافی های بزرگ

منبع داده فوق همچنین به اشتراک گذاشت که دو تکه بزرگ XRP بعداً به صرافی‌های اصلی رمزنگاری متمرکز (Bitstamp و crypto unicorn Bitso) منتقل شدند.

اولین مورد 28,270,000 XRP به ارزش 15,139,951 دلار از یک کیف پول ناشناس دریافت کرد. دومی 21920000 XRP از یک آدرس ناشناس دریافت کرد. هر دو تراکنش توسط یک فرستنده انجام شد. به گفته Bithomp، کیف پول -Hh4Rzn نیز به ریپل مرتبط است. بنابراین این 50.1 میلیون XRP از بلاک چین سنگین‌وزن فوق به صرافی‌ها رفت.

Bitstamp و Bitso نه تنها صرافی های اصلی هستند، بلکه با Ripple در سرویس پرداخت نیز همکاری می کنند، که در سطح جهانی عمل می کند، روی RippleNet اجرا می شود و از XRP برای تراکنش های سریع و کم هزینه استفاده می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید