100 میلیارد شیبا اینو (SHIB) برای فروش ارسال شد: چرا نهنگ ها فروخته می شوند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو پس از اینکه یک نهنگ ناشناس انتقال قابل توجهی در صرافی انجام داد، به احتمال زیاد به منظور فروش، شاهد افزایش فعالیت شبکه بود. در مجموع 100 میلیارد توکن SHIB توسط نهنگ‌ها در یک جنون فروش جابه‌جا شد، همانطور که توسط زنجیره‌ای از تراکنش‌ها در یک کیف پول که با 0x859 شروع می‌شد نشان داد. با این حال، با توجه به عملکرد صعودی SHIB، این حرکت ها سوالاتی را ایجاد می کند.

در نگاه اول، چنین معاملات مهمی می تواند بازار را به حرکت درآورد و به طور بالقوه باعث کاهش قیمت ها به دلیل افزایش فشار فروش شود. نمودار قیمت SHIB انقباض قیمت را در یک الگوی نزولی نشان می‌دهد که نشان می‌دهد بازار در تلاش برای یافتن زمین باثبات است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

SHIB در محدوده باریکی معامله می‌کند که نشان می‌دهد ممکن است یک شکست قریب‌الوقوع باشد. سطوح مقاومت را می توان در اوج های اخیر نزدیک به 0.000029 دلار مشاهده کرد. در همین حال، سطوح پشتیبانی در حال حاضر نزدیک به 0.000023 دلار است. یکی از شاخص های کلیدی که باید در طول ادغام SHIB مشاهده کرد، 50 EMA است.

اما فرو رفتن در اندازه گیری های زنجیره ای Shiba Inu بینش بیشتری به ما می دهد. داده‌ها نشان می‌دهد که تعداد قابل توجهی از آدرس‌ها «کسب درآمد» هستند. این بدان معناست که مالکانی که با قیمت‌های پایین‌تر خرید می‌کنند همچنان در سود هستند. با این حال، درصد قابل توجهی هنوز “بی پول است” که نشان می دهد بسیاری از سرمایه گذاران هنوز منتظر قیمت های بهتر هستند.

در مورد آینده دارایی، کاهش قابل توجه حجم معاملات عمده نشان دهنده کاهش فعالیت نهنگ پس از فروش اخیر است. اگر فروش باعث وحشت گسترده‌تر نشود، بازار می‌تواند تاثیر را بدون تغییر قابل توجهی در قیمت جذب کند. سرمایه گذاران و معامله گران SHIB را از نزدیک زیر نظر خواهند داشت تا ببینند آیا این توکن می تواند سطوح پشتیبانی را حفظ کند یا تسلیم فشار فروش بیشتر شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید