10000 BTC، Mt. کیف پول رمزنگاری مرتبط با هک Gox خارج شد


Crypto بیش از هفت سال است که در این حساب غیرفعال بوده است و با این حرکت، اکثریت به کیف پول های شخصی راه پیدا کردند.

یک کیف پول رمزنگاری متعلق به صرافی تعطیل شده رمزنگاری BTC-e، 10000 بیت کوین (BTC) را که در حال حاضر بیش از 165 میلیون دلار ارزش دارد، به صرافی های مختلف، کیف پول های شخصی و سایر منابع منتقل کرد.

گزارش Chainalysis مورخ 23 نوامبر بیان می‌کند که اگرچه این عقب‌نشینی از آوریل 2018 بزرگترین بازپس‌گیری توسط BTC-e است، BTC-e و WEX، صرافی‌ای که به عنوان جانشین BTC-e در نظر گرفته می‌شود، هر دو ادعا می‌شود که روسیه مقادیر کمی را ارسال کرده است. بیت کوین به پرداخت های الکترونیکی خود. سرویس Webmoney را در 26 اکتبر و سپس 100 BTC دیگر در 21 نوامبر قبل از پرداخت آزمایشی در 11 نوامبر انتقال دهید.

حرکت بیت کوین متعلق به کیف پول های BTC-e و WEX. تصویر: تجزیه و تحلیل زنجیره ای

از کل مبلغ ارسال شده، 9950 بیت کوین گمان می رود که هنوز در کیف پول شخصی باشد، و بقیه آن از طریق واسطه ها قبل از رفتن به چهار آدرس سپرده در دو صرافی بزرگ حمل می شود.

کی یانگ جو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Cryptoquant نیز این یافته ها را تایید کرد و اظهار داشت که 0.6 درصد از وجوه به صرافی ها ارسال شده است و می تواند نشان دهنده نقدینگی سمت فروش باشد.

یانگ جو در توییتی به تاریخ 24 نوامبر، فیلمی از این انتقال را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد بیت کوین بیش از هفت سال است که در کیف پول است.

یانگ جو همچنین اشاره کرد که 65 بیت کوین به صرافی کریپتو HitBTC منتقل شده است و آنها را صدا می کند: تعلیق کند حساب برای فعالیت مشکوک

مربوط: Crypto بدتر از سقوط FTX زنده ماند: Chainalysis

کوه Gox یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در توکیو بود که زمانی بیش از 70 درصد از تراکنش های بیت کوین را به خود اختصاص می داد. در سال 2014، بازار سهام هک شد و هزاران بیت کوین به سرقت رفت و بازار سهام بلافاصله پس از آن اعلام ورشکستگی کرد.

وب سایت BTC-e که سرورهای آن در ایالات متحده قرار دارد، بسته شد و در سال 2017 توسط اداره تحقیقات فدرال (FBI)، Mt. تقلب تبادل Gox.

طبق گزارش Chainalysis، در زمان خاموش شدن، BTC-e هنوز “مقدار قابل توجهی بیت کوین” در اختیار داشت و بیش از 30000 بیت کوین را از کیف پول خدمات خود در آوریل 2018 جابجا کرد.

در حالی که صاحبان BTC-e سعی می کنند ناشناس بمانند، الکساندر وینیک اپراتور اصلی است و در نتیجه در پنج سال گذشته درگیر نبردهای قانونی بوده است.

گزارش WizSecurity منتشر شده در سال 2017 نشان داد که BTC-e و Vinnik’s Mt.
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید