انتقال 1 تریلیون شیبا اینو (SHIB) بزرگترین بورس اوراق بهادار جهان را شگفت زده کرد


به نظر می رسد فروش وحشیانه ای که در هشت روز گذشته در بازار کریپتو در جریان بوده است، امروز به پایان رسیده است. در شرایطی که حجم اخبار منفی به حداکثر خود رسیده بود و حال و هوای فعالان بازار برای ایجاد ترس کافی نبود، فروش برای مدتی متوقف شد و به دنبال آن بهبودی که مدت ها انتظارش را می کشید، به دنبال داشت.

در این زمینه، جزئیات جالب روی زنجیره ظاهر شده است، از جمله برخی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال مانند Shiba Inu (SHIB) و Pepe Coin (PEPE).

مرتبط با

طبق گزارش Spot On Chain، دو نهنگ بزرگ رمزنگاری با واریز 25.95 میلیون دلار از این توکن ها به بایننس در 14 ساعت گذشته خبرساز شدند.

نهنگ “0x42a” با انتقال 1.088 تریلیون SHIB به ارزش 18.12 میلیون دلار حرکت خیره کننده ای انجام داد.

""
منبع: نقطه در زنجیره

تجزیه و تحلیل فعالیت نهنگ یک دوره انباشتگی را نشان می دهد که همزمان با کف بازار در نوامبر و دسامبر 2023 است. تخمین زده می شود که نهنگ 8 میلیون دلار سود داشته باشد که نشان دهنده سود قابل توجه 79 درصدی است.

PEPE نیز دخیل است

در یک تراکنش قابل توجه دیگر، نهنگ “0x837” حدود سه ساعت پیش 700 میلیارد PEPE معادل 7.83 میلیون دلار به بایننس واریز کرد. در حال حاضر، این نهنگ دارای 800 میلیارد PEPE دیگر به ارزش 9.22 میلیون دلار است.

با این حال، این سازمان با زیان 3.47 میلیون دلاری مواجه است که نشان دهنده کاهش 15 درصدی است.

مرتبط با

نیازی به گفتن نیست که چنین سپرده هایی در بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان بعید است به عنوان یک سیگنال صعودی تلقی شوند، بلکه برعکس. به هر حال، چند روز آینده برای تعیین جهت بازار کریپتو و اینکه آیا بدترین فروش واقعاً به پایان رسیده است، حیاتی خواهد بود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید