'BTC's 1 Nakamoto': مایکل سیلر به نقطه عطف مهم بیت کوین ETF اشاره می کند


مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy و یکی از حامیان معروف بیت کوین، اخیراً به یک نقطه عطف مهم در دنیای ارزهای دیجیتال اشاره کرده است. طبق گفته Saylor، ETF های بیت کوین نقطه ای اکنون در مجموع تقریباً 1 بیت کوین Nakamoto را در اختیار دارند که اشاره نمادین به 1 میلیون بیت کوین است.

این نقطه عطف تنها چهار ماه پس از راه اندازی ETF های بیت کوین در 10 ژانویه امسال به دست آمد. بنابراین، پس از بیش از چهار ماه، حجم انباشته صادرکنندگان بیت کوین از مرز 1 میلیون بیت کوین فراتر رفت. این علامتی است که سایلر 1 ناکاموتو می نامد.

مرتبط با

واقعیت این است که طبق داده های تایید نشده، خالق مرموز بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، بیش از 1 میلیون بیت کوین را در هزاران کیف پول نگه می دارد. با این حال، اطلاعات دقیق تری وجود ندارد، اما همین علامت نمادین کافی بود تا سیلور نام او را 1 ناکاموتو بگذارد.

در میان صادرکنندگان ETF، سه دارنده برتر بیت کوین BlackRock با 287,168 BTC، Fidelity با 161,538 BTC و ARK Invest با 48,503 BTC بودند.

در مورد Saylor و MicroStrategy، طبق آخرین داده ها، این شرکت در حال حاضر 214,400 BTC در ترازنامه خود دارد که ارزش آن 14.66 میلیارد دلار است. میانگین قیمت خرید 35180 دلار است که سود Saylor و MicroStrategy را به 94.43 درصد یا 7.12 میلیارد دلار افزایش می دهد.

مرتبط با

این نقطه عطف رسیدن به «1 Nakamoto» بر تأثیر فزاینده ETF های بیت کوین و افزایش پذیرش نهادی ارز دیجیتال اصلی تأکید می کند. از آنجایی که بیت کوین همچنان به مقبولیت اصلی خود ادامه می دهد، ETF ها و شرکت های بزرگی مانند MicroStrategy که بیت کوین را انباشته می کنند، به آینده جالبی برای دارایی دیجیتال اشاره می کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید