1 میلیون دلار به ازای هر بیت کوین تا سال 2028 تضمین نمی شود: Tuur Demeester


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آیا بیت کوین در سال 2028 به یک میلیون دلار خواهد رسید؟ “من نمی دانم”
  • صندوق های ETF بیت کوین مانند فردایی وجود ندارد BTC را می خرند

Tuur Demeester مبشر بیت کوین دیدگاه خود را در مورد شانس رسیدن بیت کوین به سطح 1 میلیون دلاری مورد انتظار تا سال 2028 به اشتراک گذاشت.

برخلاف Samson Mow، Max Keizer و دیگر حامیان رادیکال بیت کوین، Demeester چندان مطمئن نیست که ارز دیجیتال پرچمدار جهان پس از نصف شدن بیت کوین بعدی، قطعا یک میلیون دلار ارزش داشته باشد.

آیا بیت کوین در سال 2028 به یک میلیون دلار خواهد رسید؟ “من نمی دانم”

با نقل قول از توییتی از سرمایه گذار @dotkrueger که شامل نموداری بود که نشان می داد بیت کوین باید تا سال 2028 به سطح 1,000,000 دلار برسد، اظهار داشت که مطمئن نیست این امکان وجود داشته باشد زیرا “هر الگوی خوب قرار است توسط آقای بازار شکسته شود.”

آیا بعد از تابستان 2028 طول می کشد تا بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد؟ من نمی دانم، اما می دانم که هر مدل خوب (و من موافقم) باید توسط آقای مارکت شکسته شود.

اگرچه او اعتراف کرد که مدل افزایش قیمت بیت کوین “راهروی رشد قانون قدرت بیت کوین” را که در پلتفرم وبلاگ قانون قدرت در سال 2019 منتشر شد را دوست دارد.

سال 2028 سالی است که قرار است هاوینگ بعدی بیت کوین اتفاق بیفتد، که پنجمین سال پس از انتظار می رود که نصف شدن بیت کوین در آوریل امسال انجام شود. نصف شدن هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد و به طور خودکار عرضه بیت کوین استخراج شده توسط ماینرها در هر بلوک را به نصف کاهش می دهد. در حال حاضر ماینرهای بیت کوین روزانه 900 سکه تولید می کنند. پس از هاوینگ آوریل، این مقدار به 450 بیت کوین در روز کاهش می یابد.

با این حال، سامسون مو، کارشناس ارشد رادیکال بیت کوین 3 ژانویه، فکر می کند که بیت کوین در نهایت به 1 میلیون دلار خواهد رسید و او معتقد است که این اتفاق می تواند کاملاً غیرمنتظره رخ دهد.

صندوق های ETF بیت کوین مانند فردایی وجود ندارد BTC را می خرند

پس از تایید رگولاتوری کمیسیون بورس و اوراق بهادار به شرکت‌های وال استریت که برنامه‌های ETF بیت‌کوین را سبز می‌کردند، این محصولات مبادله‌شده مبتنی بر بورس عرضه شدند و ETFها شروع به جمع‌آوری مقادیر زیادی طلای دیجیتال کردند.

بر اساس داده های تحلیلی بلومبرگ، این یازده ETF بیت کوین، از جمله Fidelity، BlackRock، VanEck و Ark Invest، روزانه 4700 بیت کوین انباشته و به کیف پول های سرد منتقل می کنند. این بیش از 5 برابر چیزی است که ماینرها روزانه تولید می کنند.

چندین کاربر بزرگ بیت کوین، از جمله گابور گورباکس و توور دمیستر، اخیراً توجه عمومی را به این واقعیت در توییتر جلب کرده اند. دوم، او معتقد است که پس از نصف شدن در کمتر از سه ماه، تعداد بیت کوین های خریداری شده روزانه توسط صندوق های ETF بیت کوین احتمالاً تا 20 برابر افزایش می یابد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید