“1 میلیون دلار بیت کوین” سامسون موو آمار حماسی نهنگ بیت کوین را ارائه می دهد


قیمت بیت‌کوین (BTC) در روزهای اخیر با فراز و نشیب‌های واقعی روبه‌رو بوده و کاهش قابل توجه بیش از 15 درصدی هفته گذشته منجر به نوسانات نامطمئن‌تر شده است.

بنابراین، ارز دیجیتال اصلی در روزهای اخیر کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است و از 64000 دلار به کمتر از 54000 دلار در پنج روز کاهش یافته است. این امر با تلاش خریداران برای جبران کاهش همراه شد.

مرتبط با

تصویر مقاله
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

با این حال، اگرچه سطح 59000 دلار را دوباره به دست آورد، نتوانست این قیمت را به طور مداوم حفظ کند. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 58465 دلار معامله می شد که نشان دهنده بهبودی 6.5 درصدی از ابتدای هفته است.

با توجه به این نوسانات بازار، سامسون درویک نام برجسته در صنعت ارزهای دیجیتال و طرفدار 1 میلیون دلار بیت کوین پیشرفت قابل توجهی داشته است. بیت کوین فعالیت نهنگ

داستان نهنگ Bitfinex

Mow ادعا می کند که “نهنگ ها” در صرافی Bitfinex از اواسط ژوئن تقریباً 12000 BTC خریداری کرده اند. با قیمت های فعلی، این پس انداز نشان دهنده سرمایه گذاری تقریباً 720 میلیون دلاری است. فعالیت به این بزرگی ممکن است نشان دهنده سطح بالای اعتماد و تقاضا در میان سرمایه گذاران عمده باشد.

مهم است که این داده‌های Bitfinex باشد زیرا علاوه بر اینکه یک صرافی اصلی ارزهای دیجیتال است، یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌ها است زیرا از سال 2012 در بازار فعالیت می‌کند. فعالیت در Bitfinex گسترده است بیت کوین اغلب در آنجا ظاهر می شود و بر روند کلی بازار تأثیر می گذارد.

مرتبط با

مقاومت عمده بیت کوین (BTC) در میان گمانه زنی های بازار: جزئیات

علاوه بر این، Bitfinex یکی از اولین پلتفرم‌های حرفه‌ای بود که برای تجارت ارزهای دیجیتال تأسیس شد. این بدان معناست که بسیاری از نهنگ‌های قدیمی با تجربه زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال در اینجا زندگی می‌کنند و فعالیت‌های آن‌ها می‌تواند در مورد روحیه تاثیرگذارترین شرکت‌کنندگان بازار صحبت کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید