سامسون موو، وکیل «1 میلیون دلار بیت کوین»، «سخت شدن کمی بیت کوین» را اعلام کرد.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “سخت شدن کمی بیت کوین” اینجاست
  • موو می گوید که بیت کوین همچنان عملکرد بهتری از طلا دارد

سامسون مو، CSO سابق آدام بک بلاک استریم و در حال حاضر مدیر عامل شرکت پذیرش بیت کوین Jan3، یک پست X منتشر کرد تا اعلام کند که چهارمین نصف کردن بیت کوین که مدت ها منتظرش بودیم بالاخره فرا رسید.

“سخت شدن کمی بیت کوین” اینجاست

مو به این عنوان «4. او از آن به عنوان “سخت شدن کمی بیت کوین” یاد کرد. اینفلوئنسر در اینجا با تسهیل کمی مخالف است، که فدرال رزرو ایالات متحده در چند سال اخیر به طور مکرر آن را اجرا کرده است و میلیاردها و تریلیون ها دلار به اقتصاد تزریق کرده و همانطور که بسیاری از کارشناسان معتقدند شروع به کاهش ارزش دلار آمریکا کرده است.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این QEها عامل مهمی بودند که باعث شد قیمت بیت کوین ابتدا به بالای 61500 دلار در آوریل 2021 و سپس به بالاترین رقم تاریخ 69000 دلار در نوامبر همان سال برسد. اتفاق غیرمعمولی در سال 2024 رخ داد: ارز دیجیتال پیشرو جهان قبل از نصف شدن برای اولین بار به اوج قیمت تاریخی جدیدی رسید (در ماه مارس به 73750 دلار رسید) نه پس از نصف شدن.

هر نصف کردن مقدار بیت کوین جدید تزریق شده به گردش در قالب پاداش بلاک ماینرها را کاهش می دهد. پس از نصف شدن امروز، این پاداش ها از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش یافت و تا چهار سال آینده در این سطح باقی خواهد ماند تا نصف شدن پنجم اتفاق بیفتد.

در رابطه با این جنبه مهم نصف شدن، موو نیز توییتی منتشر کرد و گفت: بیت کوینی که قبل از این لحظه (بلاک 840000) داشتید، اکنون دو برابر دشوارتر است که ماینرها به بازار عرضه کنند.

بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 63913 دلار تغییر می کند.

موو می گوید که بیت کوین همچنان عملکرد بهتری از طلا دارد

رئیس Jan3 همچنین اظهار داشت که بیت کوین همچنان به پیشی گرفتن از طلای رقیب فیزیکی خود ادامه می دهد، طلایی که قبل از اینکه ساتوشی ناکاموتو BTC را عرضه کند، به طور گسترده به عنوان یک ذخیره ارزش در نظر گرفته می شد. بسیاری از سرمایه داران سنتی هنوز طلا را ترجیح می دهند و بسیاری مانند رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب معروف مدیریت مالی «پدر پولدار پدر بی پول»، طلا و بیت کوین را در سبد خود ترکیب می کنند.

موو در توییتی نوشت که پس از نصف شدن، نرخ تورم بیت کوین به 0.9 درصد کاهش می یابد، در حالی که این اندازه گیری برای طلا در 1.4 درصد باقی می ماند.

همانطور که آنتونی پمپلیانو در مصاحبه ای با CNBC در این هفته خاطرنشان کرد، برخلاف دارندگان بیت کوین، دارندگان طلا در پنج سال گذشته قدرت خرید خود را از دست داده اند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید