سامسون مو معتقد است که یک میلیون دلار بیت کوین (BTC) یک مسئله زمان است


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، یکی از چهره های پیشرو در صنعت و مدافع بیت کوین، بار دیگر دیدگاه صعودی خود را در مورد ارز دیجیتال اصلی ابراز کرد و آینده ای را پیش بینی کرد که در آن قیمت بیت کوین به 1 میلیون دلار خواهد رسید. موو که اغلب نظرات خوش بینانه خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد، تاکید کرد که سوال این نیست که آیا بیت کوین به این نقطه عطف می رسد یا خیر، بلکه این است که چه زمانی.

مرتبط با

Mow، مدیر عامل JAN3، شرکتی که به تسریع پذیرش بیت کوین از طریق توسعه زیرساخت ها و خدمات مالی اختصاص دارد، به طور مداوم پیش بینی های مثبتی در مورد آینده خود به اشتراک گذاشته است. او پیش‌بینی‌های خود را بر اساس پویایی عرضه و تقاضای فعلی بیت‌کوین است و تأکید می‌کند که تقاضا برای این ارز دیجیتال بسیار بیشتر از عرضه فعلی است.

یکی از عوامل کلیدی که Mow برجسته می کند، نقش ETF بیت کوین نقطه ای است. این ابزارهای مالی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون داشتن مالکیت مستقیم دارایی از طریق بازارهای سنتی به بیت کوین دسترسی داشته باشند.

طبق آخرین داده ها، ETF های بیت کوین در حال حاضر بیش از یک میلیون بیت کوین را در اختیار دارند که تقریباً 5 درصد از کل مقدار عرضه در گردش است. علاوه بر ETF ها، Mow همچنین ورود قابل توجه بیت کوین به صرافی ها را به عنوان یکی دیگر از شاخص های تقاضای قوی برجسته کرد.

مرتبط با

حتی اگر نظریه اصلی او صحت نداشته باشد، مو به اهمیت “اثر Veblen” در مورد بیت کوین اشاره می کند. اثر وبلن پدیده‌ای است که در آن تقاضا برای یک کالا با افزایش قیمت آن افزایش می‌یابد که برخلاف تئوری استاندارد اقتصادی است. این اثر نشان می دهد که افزایش قیمت ها می تواند علاقه و سرمایه گذاری در بیت کوین را افزایش دهد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در حدود 68000 دلار در نوسان است که کمی بیش از 0.6 درصد از ابتدای روز کاهش یافته است. با وجود این کاهش، ارز دیجیتال همچنان به بالاترین قیمت خود یعنی 74000 دلار نزدیک است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید