سامسون موو وکیل «1 میلیون دلار بیت کوین» شاخص کلیدی BTC را برای تماشا نام می‌برد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، یکی از حامیان سرسخت بیت کوین و مدیر عامل شرکت متمرکز بر بیت کوین Jan3، بدون توجه به اینکه چه اتفاقی می افتد، نسبت به آینده بیت کوین خوش بین است. کارشناس بیت کوین در جدیدترین توییت خود بیانیه مهمی را برای جامعه ارزهای دیجیتال بیان کرد.

شاخص کلیدی بیت کوین به گفته مدیر عامل شرکت ژانویه 3

این سرمایه گذار برجسته بیت کوین توییت کرد که با توجه به اینکه بسیاری از سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین خود را با توجه به تحولات اخیر بازار کنار گذاشته اند، مهم است که یک شاخص کلیدی بیت کوین را تماشا کنیم.

در حالی که Mow از آنها به عنوان افراد ضعیف (کسانی که می فروشند) یاد می کند، صاحبان الماس با خرید ارزهای دیجیتال پیشرو در جهان همچنان به انبارهای خود اضافه می کنند.

طی 24 ساعت گذشته، بیت کوین کاهش کوچکی را تجربه کرد و به دنبال آن بهبودی سریع داشت. قبل از کاهش، ارز دیجیتال پیشرو در روز جمعه 2.56 درصد رشد کرد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 68130 دلار در حال تغییر است.

Mow ETF های بیت کوین را به Matrix's Neo تشبیه می کند

اوایل این هفته، Mow توییت جالبی را منتشر کرد که در آن به شباهت‌های بین صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبادلات بیت‌کوین مبتنی بر نقطه و شخصیت اصلی فیلم نمادین واچوفسکی «ماتریکس» اشاره کرد.

مو گزیده ای از قسمت پایانی فیلم را منتشر کرد، جایی که نئو با شیرجه زدن به مامور اسمیت و نابود کردن او از درون، او را شکست می دهد. مدافع بیت کوین گفت که ETFها در سیستم مالی سنتی نیز نفوذ می کنند. موو اکنون بدون بیان هیچ گونه انتظار یا پیش بینی به این فکر می کند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. با این حال، با قضاوت بر اساس احساسات عمومی صعودی بیت کوین در توییت های خود، او احتمالا انتظار دارد که بیت کوین سیستم قدیمی را از بین ببرد و در آینده جایگزین دلار آمریکا شود.

به گفته سامسون موو، بیت کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید

حداقل چیزی که موو مطمئناً معتقد است این است که بیت کوین به سمت قیمت 1 میلیون دلار پیش می رود. او بارها پیش از رویداد نصف شدن بیت کوین که در نیمه دوم آوریل برگزار می شود، به این موضوع اشاره کرد.

طبق گفته Mow، ETF های بیت کوین یک شوک تقاضای بیت کوین ایجاد می کنند (بلافاصله پس از راه اندازی، این ETF ها 12 برابر آنچه استخراج کنندگان روزانه تولید می کنند، خریداری می کنند)، و پس از نصف شدن بیت کوین، شوک عرضه ایجاد می کند، این دو “شوک” به ناچار قیمت را افزایش می دهند. پایین تر، باعث کاهش قیمت می شود.

با این حال، در حالی که همه ETF ها بیت کوین مصرف می کنند، GBTC Grayscale همچنان شاهد خروجی های بزرگ است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید