سامسون موو وکیل ۱ میلیون دلاری بیت کوین به سرمایه گذاران آلت کوین هشدار داد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال پر از شور و شوق است زیرا قیمت بیت کوین افزایش قابل توجهی را آغاز می کند و به حدس و گمان افزایش آن به ارتفاعات بی سابقه ای دامن می زند. تنها در هفته گذشته، ارزش بیت کوین بیش از 11 درصد افزایش یافت و در یک بازه زمانی 20 ساعته به اوج خیره کننده 57073 دلار رسید.

در میان این افزایش، Samson Mow، یک نام شناخته شده در فضای رمزنگاری و مدافع آینده ای که در آن بیت کوین به یک میلیون دلار در هر سکه می رسد، هشدار جدی به سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال جایگزین داد. Mow نشان می دهد که BTC از همبستگی های سنتی بازار جدا شده است و به زودی خود را از چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال نیز جدا خواهد کرد.

بر اساس تحلیل Mow، سرمایه‌گذاران آلت‌کوین ممکن است با ادامه رشد بیت‌کوین خود را در موقعیتی نامطمئن بیابند. در حالی که برخی ارزهای دیجیتال جایگزین مورد علاقه خود را پس از مسیر بیت کوین به سمت یک میلیون دلار در هر سکه پیش بینی کرده اند، آنها استدلال می کنند که واقعیت ممکن است کاملاً متفاوت باشد. Mow نشان می‌دهد که ممکن است با افزایش بیت کوین، این سرمایه‌گذاران «کیف‌های سنگین» را در دست داشته باشند و آلت‌کوین‌ها به سود مشابهی دست پیدا نکنند.

بیت کوین و آلت کوین

هشدار Mow بر شکاف رو به رشد بین بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال از نظر برخی از چهره‌های برجسته در صنعت تأکید می‌کند. با ادامه افزایش تسلط و قیمت بیت کوین، سوالاتی در مورد آینده ارزهای دیجیتال جایگزین و توانایی آنها برای همگام شدن با رهبر بازار مطرح می شود.

با این حال، دیدگاه مو به طور جهانی پذیرفته نشده است. بسیاری از کارشناسان پتانسیل آلتکوین های خاص را برای رفع نیازهای منحصر به فرد و ایجاد جایگاه های متمایز در اکوسیستم ارزهای دیجیتال در حال تکامل برجسته می کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید