سامسون موو وکیل “1 میلیون دلار بیت کوین” تماس صعودی BTC را منتشر کرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تماس صعودی به بیت کوین از 3 ژانویه رئیس
  • Mow می‌گوید مناقشه بزرگ جدید بیت‌کوین در راه است

سامسون موو، حامی فعال بیت کوین و مدیرعامل Jan3، توییتی درباره افزایش اخیر تقاضای بیت کوین منتشر کرد که در حال حاضر به طور گسترده ای از عرضه بیت کوین فراتر رفته است.

او همچنین پیش بینی کرد که ممکن است به زودی یک درگیری جدید در مورد ارز دیجیتال پرچمدار جهان ایجاد شود.

تماس صعودی به بیت کوین از 3 ژانویه رئیس

بیت کوین OG Samson Mow، که به عنوان CSO در Adam Back's Blockstream کار می کند، به مخاطبان خود در پلتفرم X یادآوری کرد که ETF های بیت کوین نقطه ای آمریکا به خرید روزانه مقادیر زیادی BTC ادامه می دهند.

وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر این ETF ها تقریباً 1626 بیت کوین در روز جمع آوری می کنند. اما اکنون فقط وجوهی که در این صرافی معامله می شوند به طور منظم مقدار زیادی بیت کوین می خرند. جدای از اینها، MicroStrategy به رهبری مایکل سیلر نیز وجود دارد که طبق گفته Mow روزانه 199 بیت کوین خریداری می کند و Tether که 70 بیت کوین در روز می خرد.

سامسون به این نتیجه رسید که از زمان نصف شدن جدید در ماه آوریل، تنها 450 بیت کوین در روز ضرب شده است، کل تقاضا برای ارز دیجیتال پیشرو احتمالاً 5 تا 10 برابر بیشتر از عرضه فعلی است. نکته او به جامعه بیت کوین این است که «بر این اساس برنامه ریزی کنید».

Mow می‌گوید مناقشه بزرگ جدید بیت‌کوین در راه است

در مصاحبه اخیر، که گزیده ای از آن توسط حساب رسمی Jan3 در این هفته به اشتراک گذاشته شد، مو به اشتراک گذاشت که انتظار دارد به زودی یک درگیری جدید بیت کوین رخ دهد. او دقیقاً مطمئن نیست که چه زمانی این اتفاق می‌افتد، اما به گفته سامسون، “در مقایسه با آنچه قبلاً رخ داده، کمرنگ خواهد شد.”

دعوای قبلی بیت کوین شبیه «چند بچه در حیاط مدرسه به یکدیگر سیلی می زنند».

Mow معتقد است که دلیل ظهور یک جنگ جدید بیت کوین این است که بسیاری از چیزها در اینجا تغییر کرده اند و BTC به جریان اصلی تبدیل شده است و بازیگران بسیار بزرگتری نسبت به قبل ظاهر شده اند. Mow توضیح داد که اگر 10 سال پیش جامعه بر این باور بودند که Coinbase و Bitmain بزرگترین هستند، اکنون غول‌های BlackRock و Fidelity درگیر BTC هستند.

به گفته مو، اختلاف جدید می تواند به اندازه بلوک بیت کوین یا هر چیز دیگری، مانند اضافه کردن بیش از حد “قانون سفر به بیت کوین” مربوط باشد. و این درگیری 10 برابر یا 100 برابر اندازه گذشته خواهد بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید