1 میلیارد XRP در 24 ساعت – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل، یک شبکه پرداخت دیجیتال پیشرو مبتنی بر بلاک چین، یک میلیارد XRP باورنکردنی را در ۲۴ ساعت گذشته از escrow منتشر کرده است. این حرکت قابل توجه توسط XRP توجه جامعه را به خود جلب کرده است، به ویژه با توجه به حجم عظیم و پیامدهای بالقوه آن برای قیمت XRP.

Whale Alert، یک سرویس شناخته شده نظارت بر بلاک چین، به سرعت مردم را در مورد این تراکنش های بزرگ آگاه کرد. اولین هشدار او اعلام کرد که 500 میلیون XRP به ارزش تقریبی 238.5 میلیون دلار از یک حساب امانی واقع در یک کیف پول ناشناخته باز شد.

اندکی بعد، Whale Alert دوباره توییت کرد پیدا کردن 100 میلیون XRP، که 47.6 میلیون دلار تخمین زده می شود، از امانت آزاد شد. به همین ترتیب، هشدار نهایی در این سری از معاملات، 400 میلیون XRP یا تقریباً 190.7 میلیون دلار معامله شد.

واکنش بازار و قیمت XRP

سیستم امانی ریپل برای ارائه قابلیت پیش بینی و شفافیت برای عرضه XRP طراحی شده است. این شرکت در سال 2017 مبلغ 55 میلیارد XRP (55٪ از کل عرضه) را به یک سری از حساب های امانی واریز کرد. این حساب های امانی قرار است به مدت 55 ماه هر ماه یک میلیارد XRP منتشر کنند.

ایده پشت این مکانیسم کاهش نگرانی ها در مورد عرضه XRP است که بازار را سیل می کند و باعث نوسان قیمت می شود. ماهانه، نوسان بر اساس شرایط بازار و نیازهای عملیاتی شرکت تصمیم به فروش یا نگهداری XRP قفل نشده می گیرد. بخش استفاده نشده به حساب امانی برگردانده می شود.

اگرچه بسیار زیاد است حجم XRP پس از باز شدن، قیمت XRP تثبیت شد. در حال حاضر XRP با قیمت 0.4816 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش اندک 0.16 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با این حال، حجم معاملات با 40.43 درصد افزایش به 843.03 میلیون دلار رسید.

این افزایش در حجم معاملات نشان دهنده افزایش فعالیت بازار است که احتمالاً در پاسخ به انتشار گسترده XRP است. در حالی که تاثیر فوری قیمت حداقل است، فشار فروش پایدار یا فزاینده از این XRP قفل نشده در نهایت می تواند بر بازار تأثیر بگذارد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید