1 میلیارد کمک هزینه XRP: Ripple تکامل پشتیبانی انجمن XRPL را جشن می گیرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در مارس 2022، ریپل اعلام کرد که یک میلیارد XRP را برای تسریع توسعه XRP Ledger (XRPL) و موارد استفاده جدید متعهد خواهد کرد. این بودجه گسترش برنامه XRPL Grant خواهد بود و دیدگاه مشترک ریپل را با جامعه توسعه دهندگان آن پیش خواهد برد.

برنامه کمک هزینه XRPL از زمان آغاز به کار خود در سال 2021، خلاقیت و نوآوری فناوری را تسریع کرده است. با بیش از 140 پروژه در 28 کشور جهان، این برنامه حوزه های مختلفی مانند پایداری، راه حل های مالی، پلتفرم های هویت دیجیتال و داستان های بازی را تحت تاثیر قرار داد. هر کمک هزینه ای که به 200000 دلار می رسید، نه تنها حمایت مالی را فراهم می کرد، بلکه یک رای اعتماد نیز به دریافت کنندگان کمک می کرد.

اکنون، بیش از دو سال پس از اینکه Ripple یک میلیارد XRP را برای رشد جامعه XRPL متعهد کرد، این شرکت نوآوری و پروژه‌هایی را که توسط انجمن XRP Ledger هدایت می‌شوند جشن می‌گیرد، زیرا توسعه‌دهندگان و کارآفرینان در سراسر جهان به طور مداوم مرزهای ممکن را در پیش می‌گیرند.

این در حالی است که ابتکارات کلیدی رشد توسعه دهندگان و جامعه ریپل، از جمله برنامه کمک هزینه XRPL، شتاب دهنده XRPL، و هکاتون های XRPL، به ارائه منابع و پشتیبانی از پروژه هایی که سود، علاقه و فعالیت معناداری را برای XRPL به ارمغان می آورند، ادامه می دهند.

ریپل گفت که به روز رسانی های اضافی در روزهای آینده به این برنامه ها ارائه می شود تا شفافیت و شفافیت بیشتری را در معیارهای بودجه به ارمغان بیاورد و اطمینان حاصل کند که متقاضیان می دانند در طول این فرآیند چه انتظاری داشته باشند و با چه کسی باید برای سؤالات خود تماس بگیرند.

راه‌های دیگر حمایت جامعه شامل XRPL Commons Aquarium Residency و Creator Fund است که به عنوان کاتالیزور برای پروژه‌های جدید و مشارکت با شرکت‌هایی مانند Balmain و Ducati در XRP Ledger عمل می‌کند.

جدول زمانی کلیدی پیش رو

برنامه XRPL Accelerator که در ژوئن 2023 راه اندازی شد، برای کمک به کارآفرینان طراحی شده است تا بر اساس XRPL بسازند و سرمایه گذاری های خود را در کسب و کارهای پر رونق توسعه دهند.

امسال در سال 2024، برنامه شتاب دهنده XRPL دو مسیر ارائه خواهد کرد: برنامه راه اندازی که به طور خاص برای پروژه های مراحل اولیه طراحی شده است، در حالی که برنامه Scale برای استارتاپ هایی طراحی شده است که قبلاً دارای کشش و اعتبار بازار قابل توجهی هستند. دسته بعدی برنامه Scale قرار است در آگوست 2024 شروع شود و برنامه ها به زودی باز خواهند شد.

هکاتون XRPL بعدی، با همکاری EasyA Labs، در 9 ژوئن در آمستردام برگزار خواهد شد و به XRP Ledger APEX 2024 منتهی خواهد شد. به دنبال آن دومین هکاتون XRPL با همکاری SwissHacks در 28 و 30 ژوئن برگزار می شود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید