Dogecoin 1 میلیارد دلار در 24 ساعت: این چیزی است که اتفاق افتاد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) با موضوع سگ، شاهد افزایش حجم معاملات عمده بوده است. در 24 ساعت گذشته، Dogecoin یک میلیارد دلار حجم معاملات را ثبت کرد که همزمان با افزایش 5 درصدی قیمت آن بود.

تراکنش های بزرگ معمولاً به نقل و انتقالات بیش از 100000 دلار اشاره دارد. در این مورد، شاخص حجم معاملات بزرگ IntoTheBlock در USD، کل مبلغ انجام شده توسط نهنگ ها و بازیگران سازمانی را در یک روز مشخص نشان می دهد و کل مبلغ دلاری را که در چنین تراکنش هایی منتقل می شود، تخمین می زند. جهش های بزرگ در حجم معاملات نشان دهنده سطوح بالای خرید یا فروش در میان بازیگران نهادی است.

حجم معاملات عمده دوج کوین در 24 ساعت گذشته 37 درصد افزایش یافت و به 8.45 میلیارد داج کوین رسید.

مرتبط با

در کنار افزایش شدید حجم معاملات، قیمت Dogecoin نیز 5 درصد افزایش یافت. این نشان دهنده افزایش تقاضا و احساسات مثبت در بازار است.

قیمت Dogecoin در چهار روز گذشته رو به کاهش بوده است که منعکس کننده حرکات گسترده تر بازار است. این رکود باعث نگرانی سرمایه گذاران و معامله گرانی شد که شاهد سقوط ارزش دارایی های خود بودند.

با این حال، بازار چرخشی ایجاد کرد و با افزایش 5 درصدی قیمت Dogecoin بهبود یافت. در زمان نوشتن این مقاله، DOGE با 4.76 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.1231 دلار رسید.

مرتبط با

این آخرین حرکت صعودی دوباره خوش‌بینی را در جامعه رمزنگاری ایجاد کرده است و به دارندگان ارزهای دیجیتال مهلت بسیار لازم را می‌دهد.

عوامل متعددی ممکن است در این بهبود نقش داشته باشد. تحلیلگران بازار پیشنهاد می کنند که خریداران ممکن است پس از یک دوره فشار فروش وارد عمل شده باشند. علاوه بر این، احساسات در بازار کریپتو ممکن است در حال تغییر باشد زیرا سرمایه گذاران به دنبال فرصت هایی برای خرید با قیمت های پایین تر هستند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید