1.5 میلیون خانه می توانند با انرژی بازگردانده شده توسط معدنچیان تگزاس تامین شوند

1.5 میلیون خانه می توانند با انرژی بازگردانده شده توسط معدنچیان تگزاس تامین شوند


ماینرهای بیت کوین به نظر می رسید مصرف کنندگان نمونه خدمات جانبی در ایالت باشند.

در طول طوفان زمستانی در تگزاس در دسامبر 2022، اپراتورهای استخراج بیت کوین (BTC) 1500 مگاوات انرژی را به شبکه محلی پریشان بازگرداندند. این به لطف انعطاف پذیری عملیات معدن و خدمات جانبی ارائه شده توسط مقامات دولتی امکان پذیر شد.

لی براچر، رئیس شورای بلاک چین تگزاس، در اظهار نظری به صندوق اقدام ساتوشی، اظهار داشت که ماینرها تا 1500 مگاوات را به شبکه تگزاس برمی‌گردانند. بر اساس محاسبات گروه حامی بیت کوین، این مقدار انرژی برای گرم کردن بیش از 1.5 میلیون خانه کوچک یا فعال نگه داشتن 300 بیمارستان بزرگ کافی است.

در حالی که هیچ نشانه دقیقی مبنی بر اینکه چه زمانی ماینرها به این میزان قدرت جمع آوری کرده اند وجود ندارد، هش ریت استخراج بیت کوین جهانی در 24 تا 25 دسامبر 2022 30 درصد کاهش یافت. وضعیتی که مشتریان را تشویق می کند تا مصرف خود را در زمان پیک تقاضا کاهش دهند تا شبکه را تثبیت کند.

مربوط: شرکت های استخراج بیت کوین عمومی با بدهی جمعی 4 میلیارد دلاری دست و پنجه نرم می کنند

طوفان زمستانی در آمریکای شمالی آنقدر شدید بود که محصولات استخراج ابری Binance را در 24 تا 26 دسامبر تعطیل کرد. در روزهای منتهی به کریسمس، یک “گردباد بمب” دمای شدیدی را در سراسر ایالات متحده ایجاد کرد و میلیون ها نفر را بدون برق گذاشت و ده ها نفر را گرفت.

در مارس 2022، شورای قابلیت اطمینان الکتریسیته تگزاس (ERCOT) یک فرآیند موقتی را ایجاد کرد تا اطمینان حاصل شود که بارهای بزرگ جدید مانند استخراج کنندگان بیت کوین می توانند به شبکه ERCOT متصل شوند. ارائه دهندگان نرم افزار همچنین شروع به کار با ماینرها کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که ابزارهای مورد نیاز برای فعال کردن متعادل شبکه را دارند.

تگزاس با داشتن 14 درصد هش بیت کوین، در کنار نیویورک (19.9 درصد)، کنتاکی (18.7 درصد) و جورجیا (17.3 درصد) در میان ایالت های برتر برای استخراج بیت کوین در ایالات متحده قرار دارد.


نویسنده: David Attlee

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉