گزینه های 1.12 میلیارد دلاری بیت کوین این هفته منقضی می شوند و گاوها به یک نقطه ضعف نگاه می کنند


در حالی که خزانه داری ایالات متحده با بحران بانکی دست و پنجه نرم می کرد، کالاها افزایش یافتند، اما گاوهای بیت کوین نیز روی انقضای گزینه های این هفته دست داشتند.

افزایش 43 درصدی بیت کوین (BTC) از 10 مارس تا 20 مارس، معامله گران گزینه را غافلگیر کرد، همانطور که با قرار دادن حداقل 14 درصد از سود باز 1.12 میلیارد دلاری که در 7 آوریل منقضی می شود در 28000 دلار و بالاتر مشهود است.

عملکرد مثبت قیمت را می‌توان تا حدی به افزایش تقاضا برای کالا نسبت داد، زیرا سرمایه‌گذاران ریسک‌های موجود در برنامه‌های تامین مالی اضطراری بانک مرکزی را درک می‌کنند، زیرا نقدینگی تزریق شده باعث ایجاد فشار صعودی تورمی می‌شود.

به گفته اوربان انگهرن، مدیر عامل سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA)، اگر Credit Suisse نجات داده نمی شد، “بسیاری از بانک های دیگر سوئیس احتمالا با هجوم سپرده مواجه می شدند.” انگهرن افزود: «انحلال یک بانک مهم سیستمی در سطح جهانی احتمالاً اثرات مسری دارد و ثبات مالی در سوئیس و در سطح جهانی را به خطر می اندازد».

اشتهای سرمایه گذاران برای کالاها پس از گزارش وزارت خزانه داری ایالات متحده در 21 مارس در مورد امکان گسترش بیمه سپرده های بانکی شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) به طور قابل توجهی افزایش یافت. قیمت نفت بر اساس WTI از 20 مارس 23.5 درصد افزایش یافته است و طلا در 5 آوریل به بیش از 2000 دلار رسید – بالاترین بسته شدن روزانه از اوت 2020.

یک موج شوک غیرمنتظره در طبقه دارایی های 33 تریلیون دلاری که قبلاً به عنوان پناهگاه امنی برای تورم تصور می شد نیز می تواند به نفع بخش کالا باشد. مدیریت ثروت مورگان استنلی هشداری را در مورد بازار املاک تجاری صادر کرده است و پیش‌بینی می‌کند که در تامین مالی مجدد مشکلاتی وجود داشته باشد.

بر اساس گزارش این بانک، این صنعت به شدت تحت تاثیر افزایش دورکاری و اخراج شرکت ها قرار گرفته است و نرخ مشاغل خالی به بالاترین حد خود در 20 سال گذشته رسیده است. در نتیجه، استراتژیست های بانک سرمایه گذاری کاهش 40 درصدی قیمت املاک تجاری را پیش بینی می کنند و خاطرنشان می کنند که “بیش از 50 درصد از 2.9 تریلیون دلار وام مسکن تجاری باید ظرف 24 ماه آینده، زمانی که نرخ های وام جدید محتمل است، مورد مذاکره مجدد قرار گیرد.” 350 تا 450 واحد افزایش یافت.

گاوهای بیت کوین ممکن است از افزایش تقاضا برای محافظت از تورم استفاده کرده باشند، اما برخی ممکن است با شرط‌بندی 30000 دلار یا بالاتر، این فرصت را از دست داده باشند.

گاوها 85 درصد بیشتر شرط بندی کردند که به پیروزی تبدیل نشد.

انقضای هفتگی گزینه های بیت کوین دارای سود باز 1.2 میلیارد دلاری است، اما رقم واقعی کمتر خواهد بود زیرا گاوها بر روی معامله قیمت بیت کوین بالای 29000 دلار تمرکز کرده اند.

کل بهره باز گزینه های بیت کوین برای 7 آوریل. منبع: CoinGlass

نسبت خرید به فروش 1.85 منعکس کننده تفاوت در بهره باز بین 720 میلیون دلار اختیار خرید (تماس) و 390 میلیون دلار گزینه فروش (فروش) است. با این حال، نتیجه بسیار کمتر خواهد بود زیرا گاوها بیش از حد خوش بین هستند.

به عنوان مثال، اگر قیمت بیت کوین در ساعت 08:00 (UTC) روز 7 آوریل نزدیک به 28100 دلار باقی بماند، تنها 125 میلیون دلار گزینه تماس وجود خواهد داشت. این تمایز به این دلیل است که اگر بیت کوین در زمان انقضا کمتر از آن معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت 29000 یا 30000 دلار از بین می رود.

مرتبط با: آیا بیت کوین به بالای 30000 دلار می رسد؟ داده‌های جدید JOLTS احتمال افزایش ارزش دلار را افزایش می‌دهد

گاو نر و خرس انگیزه های مشابهی دارند، بنابراین نتیجه غیرقابل پیش بینی است

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار معامله معتبر در تاریخ 7 آوریل برای ابزار تماس (خرید) و فروش (فروش) بسته به قیمت انقضا متفاوت است. عدم تعادل به نفع هر دو طرف باعث ایجاد سود نظری می شود:

  • بین 26000 تا 27000 دلار: 300 تماس و 6000 تماس. نتیجه خالص از 150 میلیون دلار ابزار فروش (فروش) پشتیبانی می کند.
  • بین 27000 تا 28000 دلار: 3500 فروش در مقابل 1200 تماس. نتیجه خالص به نفع فروش ابزارهای 60 میلیون دلاری است.
  • بین 28000 تا 29000 دلار: 4500 تماس و 1100 تماس. گاوها اوضاع را تغییر می دهند و 100 میلیون دلار سود می کنند.
  • بین 29000 تا 30000 دلار: 100 فروش در مقابل 8500 تماس. مزیت گاوها به 240 میلیون دلار افزایش یافت.

این تخمین تقریبی فقط گزینه‌های فروش را در شرط‌های نزولی و گزینه‌های خرید در معاملات خنثی تا صعودی را در نظر می‌گیرد. با این حال، این ساده سازی بیش از حد استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را حذف می کند. به عنوان مثال، یک معامله‌گر می‌تواند به طور موثری با فروش یک گزینه تماس، در معرض دید منفی بیت کوین بالاتر از یک قیمت مشخص قرار بگیرد، اما پیش‌بینی این اثر دشوار است.

سطح بحرانی هفته 28000 دلار است، اما به دلیل افزایش ریسک های رکود و نوسانات بازار، پیش بینی نتیجه غیرممکن است. اگر گاوها بتوانند 100 میلیون دلار را تضمین کنند، این وجوه به احتمال زیاد برای تقویت بیشتر سطح حمایت استفاده خواهد شد.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *