0 شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت: بدون فرآیند اپیلاسیون نهنگ


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در 24 ساعت گذشته شاهد غیبت تراکنش‌های بزرگ بیش از یک میلیون دلار در شیبا اینو بوده‌ایم که نشان‌دهنده یک دوره فعالیت تجاری کم‌معمول است. چنین عدم فعالیت اغلب نشان دهنده کاهش موقت نقدینگی و نوسانات است.

تعطیلات آخر هفته معمولاً به دلیل حجم معاملات کمتر در بازارهای مالی شناخته می شوند و بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این دوره ها، بسیاری از معامله گران و موسسات فعالیت خود را کاهش می دهند و باعث کاهش حجم معاملات می شوند.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

برای دارایی های بی ثباتی مانند SHIB که به شدت تحت تاثیر سرمایه گذاران خرد و بازیگران بزرگتر بازار است، چنین کاهشی در فعالیت می تواند منجر به کاهش نقدینگی شود. این کندی ذاتا منفی نیست، بلکه جنبه چرخشی رفتار بازار است که سرمایه گذاران با تجربه پیش بینی می کنند.

وضعیت فعلی نقدینگی کم و کاهش معاملات نهنگ می تواند منجر به پیامدهای بالقوه مختلفی برای SHIB شود. فوری ترین اثر آن ممکن است تثبیت قیمت ها باشد، زیرا کاهش سفارشات خرید یا فروش در مقیاس بزرگ از نوسانات ناگهانی در ارزش گذاری بازار جلوگیری می کند. با این حال، این امر همچنین می تواند زمینه را برای افزایش نوسانات پس از از سرگیری معاملات عادی فراهم کند زیرا انباشت سفارشات و احساسات ضعیف بازار منجر به تغییرات شدید قیمت می شود.

با نگاهی به نمودار قیمت SHIB، به نظر می رسد یک الگوی تلفیقی در حال شکل گیری است که در آن قیمت ها در محدوده باریکی قرار می گیرند. این نوع رفتار بازار اغلب نشانگر افزایش قریب الوقوع نوسانات است، زیرا همگرایی خطوط روند نشان می دهد که ممکن است یک شکست قریب الوقوع باشد.

در حال حاضر، سرمایه گذاران در شیبا اینو نباید بیش از حد نگران عدم تجارت نهنگ باشند. این پدیده در دوره‌های معاملاتی آرام‌تر مانند آخر هفته‌ها نسبتاً رایج است. زمانی که معاملات باز می شود و حجم به بازار باز می گردد، تماشای بازار در روز دوشنبه منطقی تر است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید