چرا خرید بیمه آتش سوزی برج اداری تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است؟

از آنجایی که برج اداری تجاری هر روز میزبان تعداد زیادی از افراد در سنین و اقشار مختلف است، افزایش امنیت و حفظ آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. وجود یک خلل کوچک در امنیت برج‌های اداری تجاری می‌تواند جدا از خسارات مالی، جان بسیاری را به خطر بیندازد. اگر نگاهی به حوادث پیش آمده برای برج‌ها نگاه کنید حتما یک اتفاق چشم شما را خواهد گرفت، آن چیزی نیست آتش سوزی.

رعایت نکات ایمنی اولیه مانند نصب کپسول آتش نشانی در جایی مناسب و در معرض دید همگان شاید تا یک حدی بتواند احتمال آتش‌سوزی را کاهش دهد. اما اتفاقات غیرقابل‌پیش بینی بسیارند و در کسری از ثانیه می‌توانند زمینه‌ساز آتش‌سوزی های عظیم باشند. در چنین شرایطی مهم‌ترین موضوع افزایش امنیت است و خرید بیمه آتش سوزی می‌تواند تا حد بسیار بالایی امنیت را افزایش دهد. اگر شما جز مسئولین یک برج اداری تجاری هستید و تاکنون برای خرید بیمه آتش سوزی اقدام نکرده‌اید با ما همراه باشید تا ضمن کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیمه‌نامه، بهترین شرکت را برای خرید بیمه آتشسوزی با بهترین قیمت معرفی کنیم. تا پایان همراه‌مان باشید.

اهمیت خرید بیمه آتش سوزی برج اداری تجاری

اگر نگاهی به حوادث پیش آمده برای برج‌های اداری تجاری در چند سال اخیر کنید، خواهید دید که هر ساله تعداد قابل توجهی از برج‌ها در آتش می‌سوزند. برای مثال در سال 1398 برج اداری و تجاری  آراکس دچار آتش سوزی شد که به آن خسارات بساری را وارد کرد. این حوادث فقط مختص به ایران نیست و اگر نگاهی به شرق آسیا بیندازید با آتش سوزی گسترده در برج اداری چانگشا در چین روبرو می‌شود. این حادثه طبقات متعددی از این برج بلند بالا را دچار خسارت بسیار زیاد کرد.

این دو مورد تنها تعدادی از آتش سوزی‌هایی است که سالانه در خارج کشور و داخل کشور رخ می‌دهد. همه این‌ها نشان از اهمیت خرید بیمه آتش‌سوزی برج اداری تجاری در سراسر دنیا است.

انواع بیمه آتش سوزی اداری تجاری

در زمان خرید بیمه آتش سوزی بهتر است که با انواع برج اداری تجاری آشنا باشید. بیمه آتش سوزی با توجه به نوع کسب و کار شما به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که مهم‌ترین آنها به روایت زیر هستند:

  1. بیمه آتش سوزی معمولی غیر صنعتی

بیمه آتش سوزی معمولی غیر صنعتی  بیمه‌ای است که در آن بیمه گذار این توانایی را دارد تا برای واحدهای غیر صنعتی خود علاوه بر خطرات تحت پوشش بیمه نامه، درخواست پوشش های اضافی داشته باشد و پول آن ها را پرداخت کند. در این طرح  نرخ و قیمت بیمه  آتش سوزی  براساس قیمت واقعی ساختمان و تعداد پوشش‌های انتخابی تعیین می‌شود.

  1. بیمه آتش سوزی طرح جامع اصناف

این طرح از طرح بالا بسیار کامل‌تر است و دارای پوشش‌های بسیاری است، تمامی خطرات اصلی و اضافی را با یک حق بیمه و سقف خسارت از قبل تعیین شده در قالب بیمه نامه جامع اصناف در اختیار بیمه گذار قرار داده و بیشتر برای اتحادیه ها و واحد های تجاری کاربرد دارد.

بیمه آتش سوزی مراکز تجاری و اداری به چند نوع تقسیم می شود

چه عواملی باعث آتش سوزی در برج های اداری تجاری می‌شود؟

مهم‌ترین عواملی که باعث شروع آتش‌سوزی در برج‌های تجاری اداری می‌شود بی دقتی افراد است. همیشه آتش سوزی از جایی شروع می‌شود که حتی فکر را هم نمی‌کنید. برای همین توصیه ما خرید بیمه آتش سوزی است. برای مثال سیگار کشیدن در قسمت‌های ممنوعه می‌تواند آغازگر آتش سوزی وسیع باشد.

با توجه به اینکه برج‌های اداری دارای کاغذ و میز‌های چوبی است، همین‌ها می‌تواند آتش سوزی را سنگین و سنگین‌تر کند. با همه این تفاسیر خرید بیمه آتش سوزی یکی از بهترین کارها برای افزایش امنیت و آینده نگری است.

بیمه آتش سوزی برج اداری و تجاری را از کجا بخریم؟

امروزه شرکت‌های بسیاری وجود دارند که با توجه به نوع سازه برج، تعداد کل واحدها، پوشش‌ و شرایط مختلفی و متنوعی را در بیمه‌نامه ها در ارائه می‌دهند. در این بیمه‌نامه می‌توان از پوشش های طوفان، زلزله، سیل، سقوط هوایپما و خسارات ناشی از برف و باران هم استفاده کرد.

داشتن بیمه آتش سوزی برای همه مراکز ضروری است

در زمان خرید بیمه آتش‌سوزی بهتر است به توانگری مالی، تعداد شعب، امکان پرداخت خسارت سیار را بررسی کنید. شرکت‌های مختلفی امروز به صدور این بیمه‌نامه با شرایط یکسان و مطلوب می‌پردازند، که از بهترین آنها می‌توان به بیمه آسیا و سامان اشاره کرد.

خرید بیمه آتش سوزی با بهترین قیمت

خرید بیمه آتش سوزی آن هم برای برج‌های چند طبقه اداری و تجاری با حجم بالای سرمایه، خرید بسیار حساسی است. برای همین توصیه ما خرید از سامانه‌های آنلاین خرید بیمه از جمله سایت بیمه دات کام است. چون می‌توانید قبل از خرید شرایط و پوشش‌های هر شرکت بیمه را بررسی کنید و آنها را باهم نیز مقایسه کنید. علاوه بر آن در زمان خرید می‌توانید از مشورت با کارشناسان این تیم بهره‌مند شوید. در این وبسایت می‌توانید بیمه آتش سوزی خود را از شرکت‌هایی مانند پارسیان، ایران، البرز و پاسارگاد با تخفیفات ویژه خریداری کنید. برای نهایی کردن خرید خود وارد صفحه خرید بیمه آتش سوزی بیمه دات کام شوید.

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید