6 ایده دکوراسیون اداری مدرن + عکس

دکوراسیون اداری مدرن نه تنها باعث آسایش و راحتی شما و کارمندان مجموعه می شود بلکه تاثیر مستقیم فروانی نیز بر فروش شما دارد.

 

دکوراسیون اداری مدرن دفتر شما می تواند مکانی ایده آل و الهام بخش برای تمامی افرادی گه در دفتر کار شکا حاضر می شوند باشد. وقتی دفتر کار شما هم خوب طراحی شده باشد و هم راحت باشد، هیچ چیز نمی تواند مانع موفقیت کارمندان شما شود. و این یک واقعیت کاملاً ثابت شده است که کارمندان در چنین دفتری خوشحال خلاق تر هستند و همچنین عملکرد بهتری دارند.

روزهایی بود که فضاهای اداری بی روح بودند، اکنون دنیای کاملا جدیدی از فضاهای باز با وفور فضاهای نور خورشید و طرح های رنگارنگ ترند شده است که خلاقیت را تقویت می کند.  به همین خاطر سراغ، برای ایده یابی دکوراسیون اداری مدرن به سراغ یکی از طراحان برتر فروشگاه مبلمان اداری لیونا رفتیم تا به ایده های خوبی در خصوص این موضوع دست یابیم.

فروشگاه مبلمان اداری لیونا یکی از برترین فروشگاه های ارائه دهنده اداری و تولیدی میز در اصفهان است اراِئه کننده بروز ترین تجهیزات دکوراسیون اداری مدرن در ایران است و انواع محصولات و تجهیزات اداری را بصورت آنلاین ارائه می کند. میتوانید برای مشاهده بروز ترین محصولات به وبسایت این شرکت به آدرس llioona.shop و lioona.com مراجعه کنید.

اگر به دنبال طراحی الهام‌بخش یک دفتر مدرن و شگفت‌انگیز هستید تا محل کسب و کار خود را زیباتر کنید، به خواندن این مطلب ادامه دهید! طراحی دفتر کار مدرن ظاهری مشخص دارد که ساده و تمیز است. با تمرکز بر مینیمال ها و دکوراسیون جسورانه، جای تعجب نیست که امروزه این سبک برای اکثر دفاتر شرکت ها و کسب و کارهای نوپا انتخابی مناسب است.

بازسازی کامل یک فضای داخلی دفتر کسل کننده ممکن است در ابتدا دشوار به نظر برسد. اینجاست که بهترین ایده‌ها و گرایش‌های طراحی اداری وارد می‌شود. نه تنها الهام‌بخشی می‌تواند زندگی را آسان‌تر کند، بلکه می‌تواند به ایجاد یک فضای اداری مدرن شگفت‌انگیز منجر شود. موارد دلخواه خود را انتخاب کنید و از آنها به عنوان راهنما استفاده کنید!

1. مبلمان ارگونومیک: ضروری ترین بخش یک  دکوراسیون اداری مدرن

کسانی که در دفتر کار می کنند می دانند مبلمان ناراحت کننده چقدر می تواند برای بهره وری مخرب باشد. تلاش بی‌پایان برای یافتن یک صندلی راحت می‌تواند تمرکز روی کارتان را غیرممکن کند. دقیقاً به همین دلیل، آینده مبلمان ارگونومیک است.

علاوه بر این، مبلمان ارگونومیک در سبک های متعددی وجود دارد و به بهبود سلامت کارکنان کمک می کند. این نشان می دهد که طراحی متناسب با هر فضای داخلی اداری مدرن وجود دارد.

2. دکوراسیون اداری مدرن و منطقه اوقات فراغت

تعادل برای پیشرفت بسیار مهم است. امروزه بیشتر و بیشتر کارفرمایان نیاز به تعادل بین کار و زندگی را درک می کنند و از این رو با کمال میل سالن های استراحت و مکان های تفریحی جذابی را برای نیروی کار خود ایجاد می کنند.

به طور طبیعی، این فضاهای کاری برای استراحت و سرگرمی عالی هستند، اما همچنین مکانی راحت و غیر متعارف برای کار در اختیار کارمندان قرار می دهند. هنگامی که چنین مناطق تفریحی را در دفتر خود قرار می دهید، باید اطمینان حاصل کنید که روی یک دکوراسیون اداری سرگرم کننده و مدرن سرمایه گذاری کنید. ما می گوییم بهتر است به آثار هنری و شاید میزهای بیلیارد فکر کنیم!

همچنین میتوانید قسمتی از محیط دکوراسیون اداری مدرن خود را به کنسول های بازی اختصاص دهید. اتاق بازی، تفریح و اوقات فراغتی که از استاندارد های بالا و بروز مانند آنچه در فروشگاه لیونا از جمله انواع صندلی گیمینگ در اصفهان برخوردار باشد میتواند انگیزه زیادی را برای پرسنل ایجاد کند.

3. طراحی بیوفیلیک، طراحی دفتر اداری مدرن را تقویت می کند

طراحی بیوفیلیک

برای رفاه جسمی و روانی ما مفید است که زمانی را در نزدیکی طبیعت بگذرانیم. اگرچه اکثر کارمندان اداری ما بیشتر روز را در داخل خانه کار می کنند، طراحی دفتر بیوفیلیک به آنها امکان می دهد از مزایای طبیعت نیز بهره مند شوند. از افزودن دکوراسیون اداری مدرن که دارای مواد ارگانیک مانند سنگ و چوب است اطمینان حاصل کنید.

رنگ های ساده، گیاهان داخلی متعدد و بافت های متنوع نیز مهم هستند. و با هم، این عناصر جذابیت می بخشند، تمرکز را تشویق می کنند و فضایی آرام را ایجاد می کنند.

4. رنگ های متنوع  را در فضای اداری مدرن خود اضافه کنید

رنگ ها تاثیر قابل توجهی بر افکار، خلق و خو و عملکرد ما دارند. اگرچه مفهوم قدیمی دفاتر از رنگ دوری می‌کرد، طراحی دفتر مدرن به گرمی از آن استقبال می‌کند. فضای کاری تنها با چند پاشیدن رنگ می تواند پر جنب و جوش و در عین حال حرفه ای باشد.

5. طراحی دفتر کار و دکوراسیون اداری مدرن باز

با استفاده از یک طرح اداری باز، می توانید موانع بین رتبه ها و تیم ها را از بین ببرید. مزایای طرح‌بندی باز فراتر از ارتباطات درون سازمانی است. احساس همکاری همچنین روحیه را تقویت می کند زیرا همه احساس می کنند عضوی از یک تیم هستند. علاوه بر این، در طراحی یک دفتر کوچک احساسی مطبوع ایجاد می کند.

6. تکنولوژی کاهش صدای محیطی

تعداد کمی از ساختمان‌های اداری مدرن به‌اندازه ساختمان‌های آکوستیک و مطبوع، بدون سر و صدا هستند.  معمولا دفاتر اداری قدیمی تمایل به پژواک و انعکاس صدا  دارند. خوشبختانه، طراحی داخلی راه حل های زیادی مانند آویزان کردن صفحات آکوستیک از سقف را برای کاهش صدای محیطی

گزینه دیگر نصب پانل های تزئینی و جاذب صدا در طراحی دکوراسیون اداری مدرن است. اضافه کردن تعداد زیادی مبلمان شیک و فرش های سطحی نیز کمک کننده است.

یک طراح داخلی با صلاحیت، عناصری را که باعث می شود یک دفتر کار به خوبی عمل کند، به شیوه ای زیبا و دلپذیر ترتیب می دهد. اگر برای چیدمان طراحی دفتر خود به کمک نیاز دارید، همین امروز یک مشاوره رایگان طراحی داخلی اداری را برنامه ریزی کنید و با کارشناسان مبلمان اداری لیونا تماس بگیرید.

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید