مدت زمان فعال سازی شماره مجازی گوگل ویس

شماره مجازی گوگل نوعی نرم افزار برای تماس صوتی است که موجب کاهش هزینه‌های کاربران شده است.

شماره مجازی گوگل نوعی نرم افزار برای تماس صوتی است که موجب کاهش هزینه‌های کاربران شده استافرادی که اقدام به خرید سیم ‌کارت کرده‌اند به خوبی می‌دانند که خرید سیم‌کارت نیاز به حداقل دو روز زمان دارد، در حالی‌که شماره مجازی گوگل به مدت چند ساعت فعال شده و هیچ‌گونه تفاوتی با سیم‌کارت‌های دائمی نداردبسیاری از شماره ظرف مدت بسیار کمی واگذار شده و قابل استفاده هستنددر ادامه به مدت زمان فعال سازی شماره مجازی گوگل بیشتر پرداخته می‌شود

محدودیت‌های شماره مجازی گوگل ویس

شماره‌ مجازی گوگ مانند یک شماره و سیم کارت دائمی عمل می‌کند و کاربران می‌توانند به صورت دائم از آن استفاده کنند.‌ اما آن‌چه که اهمیت دارد این است که اگر به مدت چند ماه تماسی با هیچکس برقرار نکنید و یا پیامی نفرستید، گوگل ویس دسترسی شما به شماره مجازی را قطع خواهد کرد.‌

گوگل سیستمی هوشمند است که در مدت زمان ۶ ماهه شماره‌های راکد را شناسایی کرده و مالکیت این شماره را به حساب ایمیل دیگری انتقال می‌دهد.

اگر چنانچه کاری هم با شماره مجازی گوگل ندارید، برای جلوگیری از انتقال مالکیت حداقل در ماه یک‌بار پیامی به مقصدی نامشخص هم ارسال کنید و یا با شماره‌ای تماس بگیرید.

نگران پاسخ دادن شماره مقصد نباشید، حتی اگر شماره‌ای که با آن تماس گرفته‌اید، جواب ندهد، این محدودیت شامل حالتان نخواهد شد.

یکی دیگر از محدودیت‌هایی که برای ایرانیان وجود دارد این است که اگر گوگل ویس متوجه استفاده کاربران ایرانی از این پلتفرم شود، حساب کاربری او را مسدود خواهد کردیکی از روش‌های رفع چنین مشکل این بوده که بعد از خرید شماره آمریکا، این شماره را به هیچ آدرس ایمیلی انتقال ندهید و با همان اکانتی که در ابتدا داشته‌اید و شماره مجازی بر پایه آن ایجاد شده، در سایت‌های مختلف خود را معرفی کرده و اقدام به فعالیت کنید.

در زمان درخواست شماره مجازی ممکن است یک شماره به صورت کاملا اتفاقی از سوی گوگل به شما داده شود که امکان تغییر در آن وجود ندارد و یکی از محدودیت‌های گوکل ویس همین موضوع است.

مزیت داشتن شماره مجازی گوگل ویس

کاربران ایرانی افرادی سرشار از استعداد هستند که از کاربران دیگر کشورها عقب نمانده‌اند و همواره از پلتفرم‌های نوظهور بین‌المللی هم استفاده می‌کنندیکی از نیازهای به روز کاربران داشتن یک شماره مجازی است.

کاهش چشم‌گیرهزینه‌ها

کاربرانی که از شماره مجازی گوگل ویلس کمک می‌گیرند، هزینه‌های بسیار کمتری خواهند داشت.

برای مثال اگر بخواهند چندین اکانت در شبکه‌‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها داشته باشند، دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین برای سیم‌کارت ندارند و می‌توانند با هزینه بسیار کم یک شماره مجازی تهیه کرده و از آن استفاده کنند.

همچنین اگر قصد داشته باشند تا با افرادی که در خارج از کشور هستند ارتباط تلفنی داشته باشند، باید هزینه گزافی برای شارژ سیم‌کارت ایرانی بپردازند و با استفاده از شماره مجازی مربوط به همان کشور، این هزینه کاهش پیدا می‌کند.

صرفه‌جویی در زمان

کاربرانی که اقدام به خرید و راه‌اندازی سیم‌کارت می‌کنند، می‌دانند که باید یک یا دو روز منتظر فعال شدن سیم‌کارت خود شوند، در حالی که کاربران می‌توانند یک شماره مجازی را در مدت زمان ۲ تا ۵ ساعت خریداری کرده و به کار گیرند.

دور زدن تحریم‌ها توسط کاربران ایرانی

با توجه به اینکه سرویس گوگل کاربران ایرانی را تحریم کرده‌است و ایرانیان امکان استفاده مستقیم از این پلتفرم را ندارند، با خرید شماره مجازی امکان استفاده از این نرم افزار مخابراتی فراهم خواهد شدایرانیان با این پلتفرم قادر به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و دیگر وب‌سایت‌ها خواهند بود.

حفظ حریم شخصی کاربران

گاهی برای عضویت در بعضی از پلتفرم‌ها نیاز به درج شماره استبه طور مثال پلتفرم واتساپ شماره شما را پنهان نمی‌کند و این موضوع از امنیت حریم شخصی شما می‌کاهدبه همین منظور داشتن یک شماره مجازی گوگل به کاربران فرصت می‌دهد تا علاوه بر فعالیت در وب‌سایت‌ها شماره تلفن اصلی آن‌ها در دسترس دیگران قرار نگیرد.

مدت زمان انتظار برای شماره مجازی گوگل

پس از اینکه کاربران اقدام به ساخت اکانت نمایند و حسابشان توسط گوگل تایید شود، ظرف مدت کوتاهی شماره به صورت رندم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که به ساعت هم نمی‌رسد و فرد با خرید این شماره می‌تواند آن در فرم درج شماره، وارد کندپس از درج شماره و دانلود نرم افزار گوگل ویس، شماره مجازی راه‌اندازی خواهد شداما موضوعی که باید دارندگان شماره مجازی گوگل ویس بدانند این است که باید قوانین گوگل را رعایت کرده و به طور مرتب از این شماره استفاده کنند.

سخن پایانی

گوگل ویس پلتفرم جذاب، کارآمد و جهانی از زیر مجموعه گوگل است که در سال‌های اخیر رونمایی شده استبا توجه به مزایای فراوانی که این پلتفرم دارد، افراد زیادی اقدام به خرید این نرم‌افزار مفید نموده‌اند، هرچند استفاده از این پلتفرم برای کاربران ایرانی ممکن نیست، این افراد می‌توانند با دادن آی پی کشور آمریکا از تحریم‌ها به دور بمانند و آن را خریداری کنند تا از هزینه‌هایشان کاسته شود و تا مدت‌ها با عزیزان خود در تماس باشندمدت زمان انتظار برای یک شماره مجازی بسیار کم است و به راحتی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید