جانشین معنوی پاتاپون، “راتاتان” بیش از 200 میلیون ین بودجه توسعه را در یک کمپین کیک استارتر جمع آوری کرد و به پایان رسید.


خیزران– جانشین معنوی PSP پاتاپونبه هدف تامین مالی جمعی خود در کیک استارتر دست یافته است که در زمان نگارش این مقاله به خوبی از هدف 20 میلیون ینی خود فراتر رفته است. در زمان پایان کمپین Kickstarter، استودیو Ratata Arts مبلغ 219,314,335 ین برای توسعه جمع آوری کرده بود. خیزران.

این شرکت همچنین چندین هدف طولانی برای سرمایه اضافی جمع آوری شده اضافه کرده است، بنابراین پول جمع آوری شده در کمپین فراتر از توسعه بازی پایه خواهد بود. با رسیدن به هدف 200 میلیون ین، این بازی شامل ویژگی های اضافی مانند تاریک rattan قابل بازی، سفارشی سازی پایه، همکاری با هنرمندان و پشتیبانی از زبان های اضافی خواهد بود.

پاتاپون– بازی الهام بخش اصلی بود خیزران– یک بازی استراتژیک مبتنی بر ریتم بود که در ابتدا بر روی PSP منتشر شد. این بازی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و در نهایت به پلتفرم های مدرن تری معرفی شد. Patapon 2 Remastered در ژانویه 2020 برای PS4 منتشر شد.

لطفا در صورت علاقه بررسی کنید خیزرانقرار است زمان زیادی تا فاش شدن آن بگذرد، اما تریلر گیم پلی بازی را در زیر ببینید. تریلر گیم پلی بازی را نشان می دهد که بسیار شبیه به بازی آینده است. پاتاپون.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *