صفر موانع پیش رو! دانش صفر و هوش مصنوعی برای تعریف مجدد آینده ترکیب می شوند


در قسمت چهارم، رئیس StarkWare، Eli Ben-Sasson و یکی از بنیانگذاران Giza، Cem Dağdelen، نقش هوش مصنوعی در قراردادهای هوشمند را بررسی می کنند.

از صحنه بین المللی در داووس تا زمین های فوتبال در بدفورد، با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید پادکست به تفاوت‌های ظریف کریپتو و بلاک چین و نحوه تلاقی آنها با زندگی روزمره می‌پردازد.

یکی از فناوری‌های امیدوارکننده‌ای که در فضای بلاک چین ظهور می‌کند، اثبات‌های دانش صفر (ZK proofs) است، که بسیاری ادعا می‌کنند می‌تواند تغییر دهنده بازی در نحوه اجرای فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند باشد.

موانع صفر این یک سریال ویژه شش قسمتی است که در هفته اول جولای پخش می شود. با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید پادکست برای کشف این فناوری نوآورانه. در فصل چهارم، اندرو فنتون، سردبیر مجله کوین تلگراف، با برخی از افراد پشت گردآوری‌های ZK درباره چگونگی تکامل این راه‌حل‌ها و تغییر فضای بلاک چین در چند سال گذشته صحبت می‌کند.

در این قسمت الی بن ساسون، یکی از بنیانگذاران و معمار ارشد StarkWare حضور دارد و از زمانی که اثبات سهام یک مفهوم تئوریک انتزاعی برای تقویت فوق سریع کوانتومی استارک نت بود، در خط مقدم فناوری قرار دارد.

در کنار او Cem Dağdelen، شریک موسس Giza است که در تلاش است تا پلی بین هوش مصنوعی (AI) و فناوری ZK ایجاد کند. آنها با هم سفری به روزهای قدیم دارند و توضیح می دهند که چگونه قراردادهای هوشمند مبتنی بر ZK را می توان با سایر فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی ترکیب کرد. این اپیزود توسط Nathan Jeffay از StarkWare میزبانی می شود.

سه قسمت اول این مجموعه شامل بحث هایی در مورد مقیاس پذیری شبکه اتریوم برای اجرای سیستم مالی جهان، نقاط مشکل ساز فناوری بلاک چین و نحوه تاثیرگذاری فناوری بلاک چین بر صنایع مختلف در سراسر جهان بود. در قسمت اول، بن ساسون و مدیر عامل StarkWare، Uri Kolodny، آینده اتریوم و چرایی اعتقاد آنها به موفقیت فناوری بلاک چین را بررسی کردند.

قسمت‌های دوم و سوم شامل Avihu Levy از StarkWare و Motty Lavie از Braavos Wallet، و همچنین David Lavecky از Canvas و Louis Guthmann از StarkWare است که در مورد فناوری بلاک چین درد که هدف آن حل آن در آینده نزدیک است بحث می‌کند.

موانع صفر این با همکاری StarkWare ایجاد شد. گوش بده موانع صفر سری در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا پلتفرم پادکست دلخواه شما.

Cointelegraph محتوای این مقاله یا محصولات ذکر شده در اینجا را تایید نمی کند. خوانندگان باید تحقیقات خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را قبل از هر اقدامی در مورد هر محصول یا شرکت ذکر شده بپذیرند.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *