سازنده BAYC Yuga Labs بازسازی را برای تمرکز بر ابرداده تکمیل می کند


Yuga Labs، شرکتی که در پشت NFTs Bored Ape Yacht Club است، یک بازسازی را برای تمرکز بر پروژه متاورس آینده خود، Otherside، تکمیل کرده است.

آزمایشگاه‌های یوگا، شرکتی که پشت کلاب قایق‌های تفریحی Bored Ape (BAYC)، یک پروژه بزرگ توکن غیرقابل تعویض (NFT) است، در میان چالش‌های جاری در صنعت، بازسازی را تکمیل کرده است.

مدیر عامل یوگا لبز، دانیل الگره، در 17 اکتبر به X (توئیتر سابق) گفت که این شرکت بازسازی خود را که در اوایل اکتبر اعلام شد، تکمیل کرده است.

الگره گفت: «ما اکنون کار بهبود تمرکز را با پیکربندی‌های تیم جدید خود آغاز می‌کنیم،» و تکرار کرد که این شرکت اجرای Otherside را در اولویت قرار می‌دهد، یک پروژه متاورس گیمی‌شده و متقابل که یوگا در مارس 2022 راه‌اندازی کرد.

آلگره تاکید کرد که ایجاد یک پلتفرم “فراداده همهجانبه” از نظر فنی و خلاقانه چالش برانگیز است و افزود:

“Otherside شرط بندی محوری برای یوگا است، و زمانی که تیم خلاق ما مفهوم Meetropolis را به تیم رهبری من آورد، مانند یک اسلم دانک به نظر می رسید و آن را تبدیل به یک تجربه محوری برای Otherside کرد.”

گرگ سولانو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، قبلاً در 6 اکتبر بازسازی شرکت را اعلام کرد و اظهار داشت که یوگا “نیاز به ایجاد برخی تغییرات” برای اطمینان از موفقیت بلندمدت دارد.

سولانو گفت: “با این تغییر ساختار، یوگا همچنان بیش از 120 کارمند دارد و بر روی اولویت های خاصی متمرکز است.” او مشخص نکرد که چند نفر باید آزمایشگاه یوگا را به عنوان بخشی از بازسازی ترک کنند.

مدیر عامل آزمایشگاه یوگا آلگره همچنین اطمینان داد که اولویت اصلی او در طول بازسازی این است که “اطمینان حاصل شود که با کسانی که یوگا را ترک می کنند با احترام و قدردانی که سزاوار آن هستند رفتار شود.” او ادعا کرد که بسته انتقال یوگا شامل «حقوق سخاوتمندانه وقف کاری»، پوشش قانون تطبیق بودجه همه‌جانبه، و کمک برای یافتن فرصت‌های شغلی جدید است. مدیرعامل افزود:

این یک زمان چالش برانگیز نه تنها برای صنعت ما، بلکه برای اقتصاد جهانی است. […] تغییر ساختار امروز بر اعضای تیم در ایالات متحده تأثیر می گذارد و ما به طور فعال تأثیر آن را بر تیم های بین المللی خود بررسی می کنیم.

آزمایشگاه یوگا بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مرتبط با: خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت می‌تواند در آفیس و کریپتو در بازی‌ها متاورز بیشتری را شاهد باشد

این خبر در حالی منتشر می شود که دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در 16 اکتبر نسبت به تلاش Yuga Labs برای رد شکایت علامت تجاری خود علیه هنرمند Ryder Ripps در مورد کپی های BAYC NFT Yuga ابراز تردید کرد.

پیش از این، در آگوست 2023، گروهی از سرمایه‌گذاران BAYC یک شکایت دسته‌جمعی علیه آزمایشگاه‌های یوگا و خانه حراج هنرهای زیبا ساتبیز تنظیم کردند و مدعی شدند که خانه حراج به آزمایشگاه‌های یوگا کمک کرده است که مجموعه NFT خود را «فریبکارانه» تبلیغ کند.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید