جان دیتون وکیل XRP به عنوان amicus curiae به پرونده LBRY می پیوندد


دیتون به دلیل مشارکت فعال خود در روندهای قانونی و بحث های مربوط به مقررات ارزهای دیجیتال و مراحل قانونی شناخته شده است.

جان دیتون، وکیل بسیاری از دارندگان توکن XRP در پرونده کمیسیون بورس اوراق بهادار ریپل (SEC)، رسماً مشارکت خود را به عنوان Amicus Curiae در پرونده LBRY اعلام کرده است.

طبق یک سند ارسال شد در 14 سپتامبر 2023، دیتون رسماً به نمایندگی از آمیکوس کوریا نائومی براکول، به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای بخش اول تسلیم کرد.

دیتون با اشاره به ارائه خود فوق الذکر در پستی در X (توئیتر سابق)،

برد، باخت یا مساوی، ما در مبارزه خواهیم بود!

قابل ذکر است، نائومی براکول، با همکاری دیتون، به عنوان بنیانگذار قانون رمزنگاری، پلتفرمی که به ارائه اطلاعات و به روز رسانی در مورد تحولات قانونی و نظارتی در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده اختصاص دارد، فعالیت می کند.

این وکیل به خاطر دفاع از حقوق سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال و مشارکت فعال در مراحل قانونی و بحث های مربوط به مقررات ارزهای دیجیتال و مراحل قانونی شناخته شده است.

در مارس 2021، SEC ایالات متحده علیه LBRY اقدام قانونی کرد و ادعا کرد که این شرکت به طور غیرقانونی توکن های LBC را بدون ثبت نام در آژانس طبق قانون می فروخته است.

در 7 سپتامبر، LBRY یک اخطار تجدیدنظر به دادگاه استیناف ایالات متحده برای بخش اول تسلیم کرد، و به دنبال تجدید نظر در مورد تصمیم نهایی صادر شده در 11 ژوئیه، که LBRY را مجبور به پرداخت جریمه می کرد و آن را از شرکت در مناقصه ثبت نشده منع می کرد. اوراق بهادار دارایی کریپتو در آینده

در ژوئیه 2023، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه نیوهمپشایر تصمیم نهایی را در پرونده US SEC علیه LBRY صادر کرد. این تصمیم بیان کرد که LBRY مسئول نقض بخش 5 قانون اوراق بهادار سال 1933 است.

مرتبط با: گری جنسلر، عضو کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در جلسه استماع سنا در مورد اجرای کریپتو محکم بایستد

به نظر می رسد که نتیجه پرونده LBRY پیامدهای بالقوه ای برای پرونده XRP داشته باشد. با این حال، در 14 ژوئیه 2023، قاضی ناحیه ایالات متحده آنالیسا تورس، حکمی خلاصه به نفع ریپل صادر کرد و حکم داد که فروش توکن‌های XRP به خریداران خرده‌فروشی اوراق بهادار نیست.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *