XRP در یک “لحظه چرخه” حکومت می کند، اما ما هنوز از خطر خارج نشده ایم


جامعه رمزارز گرد هم آمده اند تا تصمیم اخیر در مورد وضعیت امنیتی XRP را جشن بگیرند، اما وکلای دادگستری هشدار می دهند که چیزهای بیشتری در این مورد وجود دارد.

پیروزی در تصمیم گیری تقسیم شده Ripple Labs بر تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده به عنوان یک ضربه بزرگ به “جنگ علیه ارزهای دیجیتال” رگولاتور تلقی می شود، اما وکلای ارزهای دیجیتال هشدار می دهند که این یک پیروزی قطعی برای صنعت یا شرکت نیست.

در یک حکم تاریخی در 13 ژوئیه، قاضی تورس حکم داد که XRP (XRP) یک اوراق بهادار نیست، حداقل زمانی که به عموم فروخته می شود.

این تصمیم با واکنش شادی آور دارندگان توکن XRP مواجه شد و با افزایش شدید قیمت توکن همراه شد.

لوک مارتین، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Venture Coinist ثبت شده است “جزء اصلی” ادعای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در شکایت آنها علیه بایننس و کوین بیس این است که آنها فروش اوراق بهادار ثبت نشده را در پلتفرم های خود ارائه می دهند.

با از دست دادن این موضوع در دادخواست XRP، مارتین معتقد است که این ضربه بزرگی به SEC و رئیس آن، گری جنسلر خواهد بود.

او این تصمیم را «به‌طور باورنکردنی صعودی» برای صنعت توصیف کرد:

جان دیتون، وکیل Pro-XRP نیز احساسات مشابهی را به اشتراک گذاشت: نشان می دهد او گفت که کوین بیس دیگر «برنده» این تصمیم است و آلتکوین ها از آن سود خواهند برد.

به طور مشابه، تایلر وینکلووس، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Gemini، فوق الذکر این تصمیم شکایت کمیسیون SEC علیه کوین بیس را “از بین می برد”. برادر دوقلوی او، کامرون وینکلووس، این تصمیم را به عنوان یک “نقطه عطف” توصیف کرد که درخواست صلاحیت برای ارزهای دیجیتال را برای SEC دشوارتر می کند.

پس از این تصمیم، Coinbase، Kraken و iTrustShares XRP را در پلتفرم های مربوطه خود فهرست کرده اند.

کلمات احتیاط

علیرغم نتیجه مثبت XRP، چندین وکیل دارایی دیجیتال نسبت به جشن گرفتن زودهنگام هشدار داده اند.

استفان پالی، شریک شرکت حقوقی در براون رودنیک، خاطرنشان کرد که حکم خلاصه فقط “جزئی” است و تصمیم قاضی تورس از نظر قانونی الزام آور نیست – در عوض، تنها می تواند به عنوان یک اظهار نظر متقاعد کننده برای دادگاه های آینده عمل کند که در صورت تمایل آنها را دنبال کنند. .

پالی و دیگران خاطرنشان کردند که SEC همچنین فرصتی برای تجدید نظر در مورد این تصمیم را دارد و این احتمال را افزایش می دهد که دادگاه بالاتر تصمیمات اتخاذ شده توسط قاضی تورس را لغو کند.

مرتبط با: خبر بد برای ریپل؟ قاضی LBRY در مورد اینکه آیا فروش رمزارز ثانویه اوراق بهادار است یا خیر، حکم می‌کند

وکیل ایالات متحده، جیمز “MetaLawMan” مورفی نیز باید با ادعاهای ریپل مبنی بر اینکه برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل SEC ریپل و کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران، در فروش شرکتی XRP “کمک کرده اند” رسیدگی کند.

SEC ادعا کرد که 728 میلیون دلار XRP از فروش نهادی فروخته شده است.

جو کارلاسار، شاکی تجاری مستقر در ایالات متحده، در این مرحله از Garlinghouse کلاهبرداری کرد و ادعا کرد که ریپل “700 میلیون دلار سود غیرقانونی به دست آورده است.”

این ادعا توسط قاضی تورس کنار گذاشته شد و احتمالاً در دادگاه مورد اعتراض قرار خواهد گرفت.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *