بر اساس گزارش مساری، علیرغم نگرانی های دعوی قضایی SEC، XRP در سه ماهه دوم تقویت می شود


XRPL شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد کل آدرس های جدید بود که به 138790 رسید که نشان دهنده رشد 31.8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

همانطور که در گزارش اخیر پلتفرم تحلیل رمزنگاری مساری نشان داده است، علیرغم نگرانی‌های مداوم در مورد ریپل و دعوای حقوقی SEC، XRP در سه ماهه دوم (سه ماهه دوم) سال جاری شاهد رشد قابل توجهی در بسیاری از زمینه‌های پروتکل خود بود.

بر اساس داده‌های مساری، ارزش بازار در گردش XRP افزایش 42.5 درصدی از سال تا به امروز (YTD) را تجربه کرد. این رشد ناشی از افزایش قیمت دارایی در سه ماهه اول بود. با این حال، در سه ماهه دوم (سه ماهه دوم)، ارزش بازار با 10.7 درصد QoQ کاهش یافت و از 27.8 میلیارد دلار به 24.8 میلیارد دلار رسید.

در حالی که شبکه XRP کاهش در حجم معاملات QoQ را تجربه کرد، افزایش قابل توجه 12.7٪ در QoQ در میانگین معاملات روزانه توکن (NFT) مشاهده شد که از 13800 به 15500 افزایش یافت. در حالی که XRPL XRP در اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و NFT حضور پررنگی دارد، نفوذ آن اغلب تحت الشعاع رقبای برتر مانند اتریوم (ETH) و Solana (SOL) قرار گرفته است. با این حال، نشانه هایی وجود دارد که این روند شروع به تغییر کرده است.

تصویری از یک نمایش گرافیکی از نمای کلی معیارهای اصلی دفتر کل XRP. منبع: مساری

داده‌های مساری پیشرفت مهم دیگری را در اکوسیستم XRP نشان داد، یعنی گسترش زنجیره‌های جانبی XRPL. اخیرا دو پروتکل مهم Coreum و Root Network معرفی شده اند. این پروتکل ها نقش مهمی در ارائه برنامه نویسی مطلوب به توسعه دهندگان و کاربران XRPL دارند. Coreum بر امنیت اکوسیستم تأکید دارد، در حالی که Root Network بر ایجاد نوآوری در متاورس تمرکز دارد.

XRPL به چندین نقطه عطف کلیدی رسیده است، از جمله افزایش قابل توجه تعداد کل آدرس های جدید به 138790، که نشان دهنده رشد 31.8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. علاوه بر این، درآمد فصلی با 220.3 درصد افزایش به 188376 دلار رسید.

مرتبط با: Ripple Labs صنعت املاک و مستغلات را از طریق توکن‌سازی متحول خواهد کرد

علیرغم مواجهه با چالش‌های ناشی از دعوای حقوقی SEC، XRP شاهد بوده است که توسعه‌دهندگان در اکوسیستم خود تلاش می‌کنند تا این ابزارها را به کار گیرند. رشدی که در جنبه‌های عملیاتی اصلی XRPL مشاهده می‌شود، منعکس‌کننده پیشرفت XRP به سمت هدف خود برای ارائه ارزش و کاربرد پایدار است.

XRP با تمرکز بر توکن سازی املاک و تحقیقات اختصاصی خود در فناوری بلاک چین، دارای زیربنای متمایز است که پتانسیل ارائه رشد و نوآوری طولانی مدت قابل توجهی را دارد.

مجله: ریپل و ویزا به خلبان HK CBDC می پیوندند


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *