در حالی که ایلان ماسک پخش جریانی بازی های ویدیویی را آزمایش می کند، فشار «برنامه همه چیز» X همچنان ادامه دارد


ایلان ماسک در جریان استریم خود گفت که X قصد دارد خدمات استریم را با Xbox و PS5 ادغام کند، اما قصد ندارد سعی کند از پلتفرم‌های پخش اختصاصی بهتر عمل کند.

X، که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد، پس از آزمایش استریم بازی های ویدئویی توسط ایلان ماسک بر روی این پلتفرم، گام دیگری برای تبدیل شدن به “برنامه همه چیز” برداشت.

در یک پخش 50 دقیقه ای در 6 اکتبر، ماسک خودش را در حال بازی نقش آفرینی آنلاین محبوب Diablo 4 پخش کرد.

با شروع کار، ماسک خلاصه کرد: “هدف ما در اینجا این است که صدا عادی شود، تصویر بسیار خوب به نظر برسد تا سوسو نزند، و نظرات کار کنند.”

اگرچه این ویژگی هنوز در حال توسعه است، کیفیت انتشار در تمام طول مدت ثابت باقی مانده است و ماسک از کاری که توسعه دهندگان تاکنون انجام داده اند بسیار راضی به نظر می رسد.

او گفت: «این شگفت انگیز است که اصلاً کار کرد.

در اواخر پخش، ماسک به سوالات مخاطبانش پاسخ داد و اطلاعات بیشتری در مورد هدف X ارائه کرد.

ما ویژگی استریم را برای Xbox و PS5 اضافه خواهیم کرد. می دانید، ما سعی نمی کنیم همه چیز را بهتر از هر برنامه دیگری کنیم، اما می خواهیم بگوییم: “خوب، اگر می خواهید کاری را در سیستم X یا پلتفرم X انجام دهید، می توانید آن را انجام دهید.” اضافه:

“من فکر می کنم برنامه های بسیار تخصصی احتمالاً از بسیاری جهات بهتر از ما خواهند بود، اما می دانید، من فکر می کنم ما ممکن است بهترین برنامه عمومی باشیم. فکر می کنم یک برنامه عمومی بودن از نظر کشف و جذب بیشترین تعداد افراد ارزش دارد. در جهان.”

اما ماسک چیزی در مورد پرداخت ها یا ادغام ارزهای دیجیتال در فید برای مواردی مانند اشتراک یا کمک مالی اعلام نکرده است.

ایلان ماسک ساختار شخصیت دیابلو را توضیح می دهد. منبع: X

به نظر می رسد علاقه جدی به جنبش وجود دارد.

در زمان نگارش این مطلب، این استریم یا «پخش شده» تنها در چند ساعت پس از پایان جلسه، 2.8 میلیون بیننده دارد، در حالی که توییتی که جریان را برجسته می کند به 9.3 میلیون بازدید و بیش از 5300 بازتوییت رسیده است.

مرتبط با: ایلان ماسک در بحبوحه محاکمه برای اجبار شهادت در تحقیقات توییتر به SEC و DOJ حمله کرد.

پس از تغییر نام تجاری از توییتر به

این تمرکز به توییتر اجازه داد تا یک مدل سهم درآمد را برای مشترکین X Premium معرفی کند و به کاربران امکان انتشار مستقیم ویدیوها و محتوا در پلتفرم را در کنار بسیاری ویژگی‌های دیگر ارائه دهد.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید