با افزایش دو رقمی قیمت WLD، ابروهای راه اندازی Worldcoin افزایش یافت


قیمت Worldcoin کمی پس از راه اندازی به 3.58 دلار افزایش یافت، اما معامله گران و حامیان ارزهای دیجیتال نگرانی های زیادی دارند.

Worldcoin (WLD)، توکن بومی پروژه “حفاظت از هویت دیجیتال (World ID)” که توسط بنیانگذار OpenAI سام آلتمن تأسیس شده است، پس از فهرست شدن در صرافی های بزرگ ارزهای دیجیتال در 24 جولای افزایش یافت.

WLD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2.22 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 33 درصدی در روز است. علیرغم انتقاد تقریباً هر گوشه از صنعت کریپتو، عملکرد یک روزه WLD بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، XRP (XRP) و بقیه بازار کریپتو را که در طول روز در حال فروش بوده اند، کاهش می دهد.

یکی از زمینه های نگرانی بسیاری از معامله گران، عرضه در گردش WLD در برابر سقف عرضه است. با تنها 1٪ از کل عرضه در حال حاضر در گردش، Worldcoin دارای ارزش بازار کاملا رقیق شده بیش از 22 میلیارد دلار است.

مرتبط با: پول جهانی راه اندازی توکن پاسخی از سوی ویتالیک بوترین دریافت کرد

راه اندازی توکن نیاز به صدور 143 میلیون WLD داشت و به طور خاص، 100 میلیون WLD به توکن های بازار اختصاص داده شد و بقیه توکن ها توسط سرمایه گذارانی که عنبیه های خود را در طول فرآیند پیش از راه اندازی Worldcoin اسکن کردند، دریافت کردند.

بر اساس داده‌های CoinGecko، علیرغم نگرانی‌ها در مورد ثبات قیمت و ارزش‌گذاری بلندمدت توکن، بایننس، بای بیت، هوبی، OKX، گیت.یو و کوکوین Worldcoin را در فهرست فهرست‌بندی کردند و بر اساس داده‌های CoinGecko، حجم معاملات 24 ساعته فعلی از 348 میلیون دلار فراتر رفت.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Ray Salmond

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *