Worldcoin از اوایل نوامبر پرداخت به اپراتورهای Orb در USDC را متوقف خواهد کرد


علاوه بر کنار گذاشتن USDC برای توکن خود، Worldcoin همچنین تغییراتی را در شرایط وام های WLD به سازندگان بازار اعلام کرد.

ورلد کوین با توکن ورلد کوین (WLD) بومی خود به اپراتورهای Orb که برای اسکن چشم افراد پاداش می‌گیرند پرداخت می‌کند و در اوایل ماه آینده کوین USDC (USDC) را حذف می‌کند.

بر اساس اعلامیه ای که در 22 اکتبر منتشر شد، Worldcoin اعلام کرد که از ماه نوامبر پرداخت USDC به اپراتورهای Orb، “شرکت کنندگان مستقل اکوسیستم” که وظیفه اسکن عنبیه افراد در ازای توکن های WLD را دارند، متوقف می کند. این تغییر بیشتر حوزه های قضایی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

ورلد کوین گفت که اقدام برای پرداخت به طور کامل به اپراتورهای کره ای در WLD بخشی از یک “مرحله انتقالی” پس از راه اندازی رسمی پروژه در 24 جولای است. در 10 اکتبر، بنیاد Worldcoin یک برنامه آزمایشی را برای ارائه پرداخت به اپراتورهای منتخب در سال 2018 راه اندازی کرد. نشانگرهای WLD

“بنیاد Worldcoin انتظار دارد که انتقال در نوامبر 2023 تکمیل شود و همه اپراتورها WLD را دریافت کنند.”

در پست وبلاگ، Worldcoin بیان کرد که توکن‌های Worldcoin در حال حاضر برای افراد یا شرکت‌های ساکن در ایالات متحده و «برخی مناطق محدود دیگر» در دسترس نیستند.

داده های داشبورد رسمی Dune Analytics Worldcoin نشان می دهد که عرضه توکن WLD از حدود 100 میلیون در زمان راه اندازی به حدود 134 میلیون در زمان انتشار افزایش یافته است.

عرضه فعلی توکن های Worldcoin (WLD) در گردش. منبع: Dune Analytics

از حدود 134 میلیون توکن WLD صادر شده تا کنون، 100 میلیون به عنوان وام بین سازندگان بازار توزیع شده است، در حالی که 34 میلیون باقیمانده به عنوان “کمک هزینه کاربر رایگان” به اپراتورهای Orb و کاربران جدید توزیع شده است.

مرتبط با: کمیته پارلمانی خواستار بسته شدن Worldcoin در کنیا شد

طبق گفته Worldcoin، در مجموع پنج بازارساز وام 100 میلیونی WLD را دریافت کردند که در 24 اکتبر 2023 منقضی می شود. با این حال، Worldcoin گفت که تاریخ انقضای این اعتبارات را تا 15 دسامبر تمدید خواهد کرد. 75 میلیون WLD مقدار کاهش یافته است.

در این اطلاعیه آمده است: «سازندگان بازار بخشی یا تمام 25 میلیون باقیمانده را به عنوان بخشی از معامله برمی گردانند یا می خرند.

قیمت توکن WLD بومی Worldcoin در هفته‌های اخیر پس از کاهش طولانی مدت پس از عرضه، اندکی بهبود یافته است.

WLD در 27 ژوئیه به بالاترین سطح تاریخ 2.65 دلار رسید، سپس با 63 درصد کاهش به 0.97 دلار در 13 سپتامبر رسید. طبق داده های TradingView، در حال حاضر با قیمت 1.64 دلار تغییر می کند.

Worldcoin پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در اواخر جولای، به 0.97 دلار کاهش یافت. منبع: TradingView

چشم هوش مصنوعی: استفاده واقعی از هوش مصنوعی در کریپتو، رقیب GPT-4 گوگل، مزیت هوش مصنوعی برای کارمندان بد


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید