Wolf Of All Streets نگران دنیایی است که بیت کوین به 1 میلیون دلار می رسد: تالار شعله


دی جی سابق اسکات ملکر – The Wolf Of All Streets – که به سراسر جهان سفر کرده است، نگران شرایطی است که باعث شده بیت کوین از 1 میلیون دلار فراتر رود.

به میزبانی اسکات ملکر پادکست Wolf of All Streets و نویسنده خبرنامه The Wolf Den.

اگر در مورد یک جلد کوچک توییت کردم [crypto] اسکات ملکر که 904800 دنبال کننده توییتر او را با نام The Wolf Of All Streets می شناسند، می گوید که نوعی قیمت در حال حاضر احتمالاً 50 درصد تغییر خواهد کرد.

ملکر می‌گوید که این مسئولیت را جدی می‌گیرد و توییت‌هایی را که ممکن است بازار را تحت تأثیر قرار دهد، ارسال نمی‌کند، اما این امر توییتر را به روش خودش خسته‌کننده‌تر می‌کند. در واقع، ملکر اعلام می کند که وقتی به 100000 فالوور برسد، توییتر دیگر سرگرم کننده نیست.

این زمانی بود که من از مرحله ای گذشتم که در آن رابطه عشق و نفرت واقعی با توییتر داشتم، زیرا تخمین می زنم 10٪ از افرادی که در آن زمان به نظرات پاسخ می دادند در هر لحظه ترول می کردند.

تنها چیزی که واقعاً می توانید برای 900000 دنبال کننده بفرستید بیت کوین و نقل قول های الهام بخش است زیرا هر چیز دیگری شما را در آب داغ فرو می برد.

صدای جیر جیر

ملکر پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه ایالتی پن در رشته مردم‌شناسی در سال 1999، میلیون‌ها چیز دیگر را امتحان کرد تا موفق‌ترین آنها را به مدت 20 سال به عنوان دی‌جی بیابد.

مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی از کالج، او همچنین مجله خود را به نام 101 Magazine راه اندازی کرد که بر فرهنگ خیابانی و حالات شهری در فیلادلفیا متمرکز بود.

توجه مجله غول پیکری به نام فرانک 151 را به خود جلب کرد که آن را خرید و ملکر سردبیر هر دو شد.

در طول این مدت، او این فرصت را داشت که در مهمانی های وحشی شرکت کند و شانه به شانه بازیکنان افسانه ای مانند Wu-Tang Clan و Outcast باشد.

صنعت موسیقی او را بر آن داشت تا در وهله اول تجارت کریپتو را امتحان کند.

او می‌گوید: «من به کریپتو برخورد کردم، زیرا گروهی از دی‌جی‌ها آن را معامله می‌کردند.

او برای اولین بار در سال 2016 تجارت را در صرافی جمینی آغاز کرد و به یاد دارد که بیت کوین را برای ارسال آن به صرافی دیگری به نام Bittrex به منظور خرید اتریوم و ریپل خریداری کرد. او با گستاخی گستاخانه و بی ادعا اظهار داشت که در آن زمان ETH کمتر از 20 دلار بود.

او می‌گوید به‌جای یک هدف والا، جذابیت اصلی کسب پول نقد است.

من واقعاً فقط معامله می کردم و سعی می کردم برای حمایت از یک خانواده جدید پول به دست بیاورم. هیچ ربطی به بیت کوین یا طبقه دارایی آن نداشت.

صدای جیر جیر

چه چیزی باعث شهرت توییتر شد؟

ملکر در ابتدا شروع به جمع آوری فالوور کرد و در حالی که به خوبی در بازار معامله می کرد و در مورد آن در توییتر پست می گذاشت. در آن زمان، محتوای آن 100٪ گرافیک و عملیات بود.

صدای جیر جیر

با این حال، ملکر نمی‌خواست حسابش مبتنی بر تجارت باشد زیرا ناپایدار بود.

بنابراین، او به یک رویکرد جامع تر برای محتوای خود در صنعت کریپتو روی آورد.

می‌خواهم به شما بگویم که از برخی استراتژی‌ها برای رشد حسابم استفاده کرده‌ام، اما همیشه تنها کاری بوده‌ام که در هر زمان از انجام آن بیشتر لذت می‌بردم.

ملکر ارتباط مستقیمی بین رشد فالوور و عملکرد بازار کریپتو مشاهده کرد.

در بازارهای گاوی قبلی، جریان روزانه دیوانه کننده ای از دنبال کنندگان داشت.

یک زمانی صد هزار گرفتم [followers] می گوید دو ماه دیگر.

ملکر به معنای واقعی کلمه به هر کسی که توییت هایش را نظر می داد یا پیامک می فرستاد پاسخ می داد، اما آن کشتی اکنون در حال حرکت است.

او می گوید، این مانند یک کار تمام وقت است و سپس به نقطه ای می رسی که دیگر نمی توانی به معنای واقعی کلمه همه DM های خود را باز کنی.

اما بهتر است از او به عنوان چشمگیر یاد نکنید.

من از اصطلاح اینفلوئنسر متنفرم زیرا برای من فقط یک دانشجوی رمزنگاری هستم و این چیزی است که به آن علاقه دارم و می‌خواهم درباره آن بیشتر بیاموزم.

همچنین بخوانید
امکانات

فراموش نشدنی: چگونه بلاک چین اساساً تجربه انسان را تغییر خواهد داد

امکانات

5 سال از 10 آزمایش برتر Crypto و درس های آموخته شده

چه نوع محتوایی تولید می کنید؟

محتوای Melkers حول محور اخبار کریپتو می چرخد ​​و مردم را از آنچه در بازار می گذرد مطلع می کند.

او دوست دارد نظرات خود را در مورد آنچه مهم است و نوع نویز و بدون سیگنال به اشتراک بگذارد.

[My content includes] تمام درس‌هایی که در استریم‌ها و پادکست‌هایم آموخته‌ام، اما در کل می‌توانم بگویم محتوای آموزشی/آموزنده درباره این بازار دارد.

ملکر با توجه به تعداد فالوورهایی که در توییتر جمع کرده است، فشار شدیدی را که هنگام تصمیم به ارسال یک توییت با آن روبرو شده است، برجسته می کند.

توییتر مثل یک فیلم است که در آن یک نارنجک را به داخل اتاقی پرتاب می کنید و از آنجا دور می شوید و یک انفجار بزرگ پشت سر شما رخ می دهد. ملکر می‌گوید هر بار که در حال حاضر توییت می‌کنم این احساس را دارم.

صدای جیر جیر

گوشت گاو افراطی: گری جنسلر

ملکر از طرفداران گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نیست.

او اعتراف می کند که توییتر او پر از توییت های خشمگین زیادی علیه جنسلر است.

او می‌گوید: «من به معنای واقعی کلمه به ترند شدن #firegarygens در توییتر کمک کردم.

صدای جیر جیر

او توضیح می دهد که مشکل او با Gensler اقدامات نظارتی اخیر او است که از نظر او به عنوان یک تصحیح بیش از حد عمده شرکت های رمزنگاری را هدف قرار می دهد.

او معتقد است که این به دلیل خجالت جنسلر از این واقعیت است که او با سم بنکمن-فرید قبل از سقوط FTX ملاقات کرده و از کلاهبرداری او بی اطلاع بوده است.

همچنین بخوانید
امکانات

اطمینان حاصل کنید که اتریوم برنده می شود استیو نیوکمب دستورالعمل کلید zkSyncs را توضیح می دهد

امکانات

داخل صنعت استخراج بیت کوین ایران

گوشت گاو تند: ZachXBT

ZachXBT، یک بازرس زنجیره ای، ملکر را متهم کرد که در سال 2021 پول های چرندی را روی پیروانش ریخته است. زمان دردسرساز ملکر بود که تهدید شد و هدف خشم شدید قرار گرفت.

ملکر به شدت این اتهامات را رد کرد و اعلام کرد که به طور کامل از توئیت در مورد پروژه هایی با ارزش بازار کم خودداری می کند.

ملکر می‌گوید که نمی‌خواهد مخاطبانش ایده اشتباهی داشته باشند و ترجیح می‌دهد روی چیزهای آموزشی تمرکز کند. او دوباره تاکید می‌کند که به تجارت آلت‌کوین علاقه دارد، اما می‌گوید که با افزایش فالوورهای شما، عبور از مرزهای آنچه باید و نباید درباره آن صحبت کنید دشوار است.

شما یک روز با 900000 فالوور نمی آیید و متوجه نمی شوید که چه چیزی را می توانید توییت کنید و چه چیزی را نمی توانید.

صدای جیر جیر

برآورد قیمت؟

ملکر بیان می‌کند که هیچ چیز احمق‌تر از پیش‌بینی قیمت شما را احمق‌تر نشان می‌دهد. او باید بداند با توجه به اینکه اتریوم در پیش بینی اینکه در سال 2021 به پنج رقم خواهد رسید، چرخشی خوش بینانه انجام می دهد.

با این حال، او خوش بین است که بیت کوین در روند صعودی بعدی خود به شش رقم خواهد رسید.

او توضیح می دهد که فکر می کنم چرخه بعدی بین 100 (هزار) تا 250 (هزار) باشد.

اما ملکر معتقد است که پس از آن، بازار قبل از رسیدن به نیم میلیون، شاهد افت بزرگ دیگری خواهد بود.

سپس به 60 (هزار) کاهش می دهیم و برای همیشه خسته کننده است. سپس با ادامه این چرخه های چهار ساله، آن را به نیم میلیون افزایش می دهیم.

اما ملکر نمی خواهد در دنیایی زندگی کند که بیت کوین یک میلیون دلار است.

ملکر می‌گوید هر چه سریع‌تر شود، جهان بدتر می‌شود.

زیرا اگر بیت کوین به یک میلیون دلار برسد. این بدان معنی است که همه چیز، از جمله دلار آمریکا، منفجر شده است و مکس دیوانه در آینده ای دیستوپیایی زندگی می کند.

او با اشاره به فیلم 2015 به ما می گوید که من و شما همان مردان بی رنگی هستیم که به شهر گاز می رویم و با دشمنان می جنگیم. مکس دیوانه: جاده خشمگین.

اما شاید چند دهه دیگر.

او می‌افزاید: «من می‌خواهم بیت‌کوین را در 20 سال پس از چرخه‌های معقول، یک میلیون دلار ببینم».
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *