چرا قیمت Polygon (MATIC) امروز افزایش یافت؟


قیمت این چند ضلعی امروز افزایش یافت زیرا معامله گران به انتصاب یک مدیر عامل جدید و افزایش فعالیت نهنگ ها قبل از به روز رسانی شبکه بزرگ فکر می کنند.

قیمت Polygon (MATIC) امروز افزایش یافت که منعکس کننده حرکت های صعودی در سایر نقاط بازار ارزهای دیجیتال است زیرا معامله گران ترکیبی از عوامل اساسی را ارزیابی می کنند.

در 11 جولای، قیمت MATIC با 2.32 درصد افزایش به 0.75 دلار به بالاترین سطح یک ماهه رسید و از بازار ارزهای دیجیتال با ارزش نسبتاً بدون تغییر نسبت به روز گذشته در حدود 1.14 تریلیون دلار پیشی گرفت.

نمودار قیمت روزانه MATIC/USD و ارزش بازار ارزهای دیجیتال. منبع: TradingView

مدیر عامل جدید، برنامه های «حکمرانی غیرمتمرکز» Polygon

سودهای روزانه MATIC به عنوان بخشی از افزایش قیمت گسترده‌تر بود که پس از منصوب شدن Polygon مدیر ارشد حقوقی سابق خود، Marc Boiron، به عنوان مدیر ارشد اجرایی (مدیر عامل) جدید در 7 ژوئیه آغاز شد. از آن زمان، MATIC/USD حدود 15 درصد افزایش یافته است. .

نمودار قیمت چهار ساعته MATIC/USD. منبع: TradingView

انتصاب Boiron بیش از یک ماه پس از آن صورت گرفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ادعا کرد که MATIC یک “امنیت” در دعاوی قضایی علیه Binance و Coinbase است.

در همین حال، افزایش قیمت ها نیز ظاهر می شود زیرا Polygon برای اجرای یک سری ارتقاء شبکه به عنوان بخشی از بازبینی “Polygon 2.0” آماده می شود. یعنی ایجاد پروتکل «حکومت غیرمتمرکز» تا 17 جولای.

نهنگ های MATIC در حال رشد هستند

افزایش قیمت MATIC در 11 جولای جایگزین دوره انباشت نهنگ قوی شد.

به عنوان مثال، عرضه MATIC توسط نهادهایی با موجودی بین 10 میلیون تا 100 میلیون توکن در ماه جولای تاکنون بیش از 1 درصد افزایش یافته است.

توزیع عرضه نهنگ. منبع: Santiment

این مصادف است با کاهش عرضه توسط 1 تا 10 میلیون گروه MATIC. به عبارت دیگر، برخی از نهنگ‌ها از گروه 1 میلیون تا 10 میلیونی MATIC در ماه جولای توکن‌هایی را جمع‌آوری کردند و به بخشی از 10 تا 100 میلیون همگروهی MATIC تبدیل شدند.

چشم انداز MATIC برای ماه جولای

از نظر فنی، MATIC برای افت شدید قیمت در ماه جولای آماده به نظر می رسد.

از 11 جولای، توکن Polygon در حال آزمایش یک تلاقی مقاومتی بود که شامل میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA 50 روزه؛ موج قرمز)، یک خط روند افقی نسبت به مقاومت تبدیل به حمایت، و یک خط روند صعودی که یک پرچم خرس بالقوه را تشکیل می‌دهد. . مدل.

نمودار قیمت روزانه MATIC/USD. منبع: TradingView

عقب نشینی از تقاطع مقاومت می تواند باعث شود قیمت به سمت خط روند پایین پرچم نزدیک به 0.68 دلار حرکت کند که حدود 10 درصد از سطح قیمت فعلی در ماه جولای کاهش یافته است.

مرتبط: Polygon 2.0 ارتقاهایی را برای دسترسی به “لایه ارزش” اینترنت ارائه می دهد

همچنین، بسته شدن زیر خط روند پایین، پتانسیل ایجاد سناریوی شکست پرچم خرس را افزایش می‌دهد. این به معنای هدف نزولی حدود 0.50 دلار در ماه جولای است که حدود 30 درصد از سطح قیمت فعلی کاهش یافته است.

از سوی دیگر، بسته شدن قطعی بالای خط روند بالای پرچم می‌تواند چشم‌انداز نزولی MATIC را تضعیف کند و افزایش طولانی‌مدت تا EMA 200 روزه (موج آبی) در حدود 0.90 دلار ایجاد کند. به عبارت دیگر، افزایش 20 درصدی تا جولای.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *